DICE: ”Bad Company 2 graphics komen in de buurt van Uncharted 2

We kunnen er maar geen genoeg van krijgen, medewerkers van Electronic Arts en DICE welke veel overdreven en zeer gewaagde uitspraken maken. Zo konden we je net melden dat EA ervan overtuigd is dat ze de eerste echte concurrent zullen worden van Call of Duty: Modern Warfare 2.

Nu komt de producer van ontwikkelaar DICE Gordon Van Dyke ook met een uitspraak. De beste man laat namelijk in een interview met de website VideoGamer.com weten dat de graphics van Battlefield: Bad Company 2 dicht in de buurt komen van Uncharted 2: Among Thieves.

Maar zeg nou zelf, Uncharted 2: Among Thieves zette op het gebied van de grafische kracht van de PS3 een nieuwe standaard. De beste man laat uiteraard wel weten dat er bijna geen één game is die Uncharted 2: Among Thieves kan overtreffen. Wat denk jij, denk je echt dat Battlefield: Bad Company 2 in de buurt komt van Uncharted 2 of niet?

“I wouldn’t make that kind of claim,” he said. “Uncharted 2 is an amazing-looking game. But we’re reaching that level of quality. It’s going to be hard for any game to be able to make a claim that they look better. But we are getting to, I feel, that level, where it’s looking very impressive. When you see it – and I’ve heard other people say it as well, so it’s not just me – other people are saying it’s getting there.”

  1. User  avatar
    97 XP

    In de buurt kunnen ze zeker komen, ze hebben er ook lang aan gewerkt dus dan mag je ook wel wat verwachten.

    0
  2. User  avatar
    718 XP

    Nou de beta laat mij wat anders zien,

    0
  3. User  avatar
    2449 XP

    @ThijsV: Ik denk het niet hoor en inderaad DARKSMOKE… ik vond de béta wel mooi voor de multiplayer maar het kwam echt niet in de buurt van UC2

    0
  4. User  avatar
    491 XP

    @ darksmoke inderdaad die beta die zit er ver van af van de kwaliteit van een MW2 of een UC2:P

    0
  5. User  avatar
    6622 XP

    Toen ik de beta speelde zag het er wel heel mooi uit, maar u2 dat weet ik nog niet.

    0
  6. Shadow's avatar

    in de buurt van u2 ga fietsen man , beta en u2 naast elkaar leg zeg je bah BF wat lelijk.

    0
  7. User  avatar
    4192 XP

    Tja wat is in de buurt?? denk toch dat deze uitspraak wat te hoog gegrepen is

    0
  8. User  avatar
    1918 XP

    ik vind het te veel op mw2 lijken ik koop liever weer een andere soort schooter

    0
  9. User  avatar
    8 XP

    Deze moet ik hebben!

    0
  10. User  avatar
    280 XP

    In de beta kreeg ik een ander beeld, het viel me op dat de game helemaal niet zo mooi was. Kan zijn omdat het is beta is, maar mooier dan Uncharted 2, dat is weer het andere uiterste!

    0
  11. User  avatar
    157 XP

    hoe willen ze dat dan doen met die 360 waar u2 lange niet op kon

    ik heb jmmr gnoeg niet de beta gespeeld:(

    0
  12. User  avatar
    46 XP

    Deze ga ik zeker weten halen!

    0
  13. User  avatar
    333 XP

    De beta was multiplayer we weten dus nog niet hoe de singleplayer eruit zal zien. Ik denk dat de singleplayer echt wel in de buurt gaat komen.

    0
  14. User  avatar
    47 XP

    qua beta ben ik het er niet mee eens, maar qua full game, wie weet!? :p

    0
  15. User  avatar
    4682 XP

    Hoop dat ze er ver over heen gaan.

    0
  16. User  avatar
    23 XP

    Mischien niet zo goed als Ucharted 2, maar in Uncharted kan je ook niet alles kapotmaken.

    0
  17. User  avatar
    167 XP

    Ik heb net de demo gespeeld en hor komt niet echt in de buurt, Uncharted is veel mooier, zo mooi en leuk vind ik battlefield badcompany 2 demo niet eens

    0