Resident Evil: Revelations 2 is een episodische game en als je deze game nog niet geprobeerd hebt, omdat je twijfelde over een aankoop, dan is dat nu alsnog mogelijk. De eerste episode is namelijk gratis beschikbaar gesteld in de PlayStation Store.
Interesse? Je kunt de episode in de PlayStation Store vinden of direct in je downloadlijst zetten via deze link. Deze episode is trouwens ook gratis verkrijgbaar op de Xbox 360 en Xbox One. Meer over de game lees je in onze reviews van de episodes.
Episode 1: Penal Colony
Episode 2: Contemplation
Episode 3: Judgment
Episode 4: Metamorphosis
Nice goed nieuws
als hardcore resident evil fan die zelfs deel zes goed vond durf ik dit te zeggen; FOR THE LOVE OF GOD DOWNLOAD DEZE NIET!!!!!!!!!!!!!! hij is saai, totaal niet eng en je hoeft je nooit zorgen te maken dat je zonder kogels zit. en het verhaal is kut. geen resident evil dus. p.s. aan alle co-op fanaten: de co-op is ook kut.
@peter01 Duizendmaal dank voor de tip. Wou hem echt net gaan downloaden. Scheelt weer een hoop werk.
Ik heb alleen episode 1 gekocht, maar die vond ik prima hoor. Gewoon downloaden en zelf oordelen. Het is gratis en er zijn veel mensen die juist zeer positief zijn over deze game.
Grappig!
@Peter01: dankje, nu heb ik een reden om em juist te downloaden :p
Resident evil 6 vond ik ook wel goed!
@7th-son: ???????????
@31.161.171..xxx: ja, ik was gewoon teleurgesteld na de zoveelste belofte dat ie weer eng zou zijn.
ach was niet echt mijn ding vond hem wel aardig maar meer ook niet na uurtje weer eraf gegooit ga weer verder borderlands
@Peter01: En toch ga ik het voor 1 van mijn spel-computers downloaden, wil met eigen ogen zien hoe geweldig deze game is.
@ps3dennis: net als tegen die 7th son gozer zeg ik tegen jou: ???????????????????
ik erger me niet en ik ben niet boos. ik begrijp het gewoon niet. leg eens uit aub.
@7th-son: jij ook als het eventjes kan.
@peter01 ik heb hem gedownload en vind het erg goed tot nu toe, bedankt dat jij dat niet vind.
@Peter01: Is het zo erg? Ik heb nog niet gespeeld en aan de filmpjes op YouTube te zien.. kan ik niet beoordelen of het werkelijk zó super slecht is als fan van Zero,1,2,3 en Veronica. Het is ook gratis.. dus waarom zou ik het niet uitproberen. Als ik het na een paar min niks vind, wis ik het gewoon weer.
@Peter01: het was een grapje van me? Dat was toch wel vrij duidelijk denk ik.
Maar ik heb em al gedownload, en ga em ook gewoon uitproberen. Ik download zowat alle demos en igc wel om het in ieder geval uit te proberen. Het is tenslotte gratis, dus juist een reden om het uit te proberen.
@ps3dennis: als jij een resident evil fan bent van de oude stempel, dan zal deze iig als resident evil niet leuk zijn denk ik. als het wel zo is, is dat prachtig. maar de game is niet eng of sfeervol, heeft geen goede schrikmomenten, het verhaal is niks, moira burton (barry burtons dochter) der persoonlijkheid voelt geforceerd aan (en met persoonlijkheid bedoel ik schelden, want dat is haar persoonlijkheid). alsof ze er alleen maar inzit om eindelijk eens wat “fuck” en “shit” toe te voegen aan de resident evil franchise. serieus die meid scheld meer dan ik (en dat is een slecht teken lol). barry burton is weer eens speelbaar en dat is heel vet. maar omdat je op een klein meisje moet passen en dat je meteen hele goede guns krijgt is het hele survival horror gedeelte ook weg. kogels hoef je echt niet op te letten. co-op is kut omdat een van de twee mensen gewoon voor spek en bonen mee doet. waarom doen ze niet weer eens een echte solo game. dat je gewoon als eenzaam personage zombies MOET ontwijken omdat je anders te snel zonder kogels zit ? en nee remakes tellen niet. hoe cool de remake van re2 ook gaat worden.
@Peter01: geen een resident is eng is ook je leeftijd als je 10 zou zijn scheet je peuken maar we zijn te verwend , hij is wel leuk geen tijdverspilling zoals COD wel is 😀
@82.217.103..xxx: oke, jij vind ze niet eng. bewijs eens dat je weet wat dan wel eng is door te zeggen wat je wel eng vind.
@7th-son: Gelukkig ik dacht dat ik bij je thuis langs moest komen om wat verstand bij te brengen. 😉
@Peter01: nee de persoonlijkheden van de andere Resident evil games waren goed (looking at you re1) haha. Dat acteerwerk alleen al was lachwekkend.
Maar ik ga em toch lekker spelen hoor, en ik ga genieten 🙂
@7th-son: dat acteerwerk was legendarisch (slecht) lol. een deel van de charme als het ware. en ik ben oprecht verbaast als jij deze game leuk vind.
@Peter01: smaken verschillen nou eenmaal.
Barry burton:” Jill, don’t open that door! ”
Jill valentine :” barry, is that you? ”
Barry burton:” jill, it’s me”
@7th-son: dont open that door was toch albert wesker helemaal aan het begin ? heerlijk die dialoog lol. in revelations 2 zit er wel een moment waarin claire tegen barrys dochter zegt dat ze bijna een claire sandwich was ofzo en dan roept die moira iets van “jezus, does my dad tell everyone that fucking story ?” dat was wel leuk.
heeft iemand hier wel eens die resident evil boeken gelezen ? je weet wel, die boeken die niet als “canon” (officieel aansluitend aan het verhaal) worden beschouwd ?
heerlijke boeken. leuk moment in een van die boeken is als het verhaal af toe word verteld uit het perspectief van een super experimentele tyrant. de sfeer in die boeken is vet.
echt goede boeken als je over de continuïteit foutjes heen kan kijken.