Nieuwe gameplay van Berserk and the Band of the Hawk getoond tijdens livestream

Berserk

Berserk, één van de grote en duistere fantasy comics, krijgt komend jaar in februari ook een game genaamd Berserk and the Band of the Hawk. Tijdens de Tokyo Game Show liet Koei Tecmo een nieuwe Engelstalige trailer zien. Afgezien van de releasedatum – 24 februari – en enkele trailers is er niet zoveel info bekend.

De ontwikkelaar heeft Berserk and the Band of the Hawk onlangs gestreamd en deze beelden zijn nu verschenen. Het zijn wel beelden en commentaar in het Japans met hier en daar een glimp van Engelse woorden, maar desalniettemin is het wel de moeite waard om te bekijken. Deze livestream duurde ongeveer vijftien minuten, dus er valt zeker genoeg te zien.

  1. 89.200.2..xxx's avatar

    Hai hai hai hai hai hai

    0
  2. User  avatar
    408 XP

    Ik kan mij niet voorstellen dat dit de grafische eindkwaliteit gaat worden. Ondanks het type spel zou je toch wat meer mogen verwachten. Ik weet niet hoe de tekeningen er in de comic uit zien maar mocht dit van dezelfde kwaliteit zijn en men wil het daar echt op laten lijken dan snap ik het 😉

    0

Meer Berserk and the Band of the Hawk

Meer