The Last Guardian is een game die ontelbaar vaak uitgesteld en geannuleerd is, maar op 7 december gaat deze game dan eindelijk het daglicht zien. In The Last Guardian speel je als een jongetje die een mysterieus beest genaamd Trico op zijn pad treft. Niet alleen dit wezen is mysterieus, maar ook de nieuwe omgeving waar dit jongetje in terecht is gekomen.
Sony legt nogmaals de nadruk op de actie in de game en hoe intimiderend Trico kan zijn, wat je hieronder in de trailer kunt bekijken.
dit gaat een 8 uur durende matige singleplayer game worden met repetitief gameplay en hier en daar leuke puzzels, maar ik hoop dat mijn verwachting een dik ongelijk zijn en nu dus uit mijn nekje loopt te kwatsen.
Ik denk dat je aardig in de buurt komt ^_^
Dit word een TOPgame,dat weet ik zeker.Voor de eerste beelden van dit spel op de E3 2015 heb ik een ps4 gekocht.Kan niet wachten om dit spel te spelen !!!!!
@77.172.209.xxx:
@145.101.48..xxx:
Zeker geen ICO en SOTC gespeeld. 😛