Just Cause 4 is amper twee weken uit en nu al in de aanbieding. Bol.com heeft een dagaanbieding op de game waar je flink mee bespaart. De huidige prijs is namelijk €35,- en dat is inclusief verzendkosten, niet gek dus voor een game die pas net uit is.
Als je gebruik wilt maken van deze aanbieding kan je hier terecht. Twijfel je? Check dan zeker onze review even waarin we je meer over de game vertellen.
Nah…. Dan toch liever de andere aanbiedingen van Bol.
Shadow of the Tomb Raider voor 33 euro bijvoorbeeld 🙂
Far Cry 5 is voor €9,99 verkrijgbaar bij Intertoys. 🙂
Nog te duur grafische is die van ps3
Vandaag voor €35,- en morgen voor €29,95
35 nog teveel voor de staat waar het nu in verkeert.
@Esensel:
Serieus?
€35 das snel ja wat wil je voor halve game totaal geen 35 euro waard zelfs niet voor de volle mep.
Er is ook een Ubisoft sale aan de gang in de ubishop!
Ik wacht wel met deze kopen als hij nog geen 10eu kost van wat ik heb gehoordt en vanwege deel 3 die nog steeds niet goed is
@Seb070NL:
Yes yes, hier een linkje. Vandaag zelf gekocht en al verzend bevestiging gehad.
https://www.intertoys.nl/shop/SearchDisplay?categoryId=&storeId=11601&catalogId=11051&langId=-1000&sType=SimpleSearch&resultCatEntryType=2&showResultsPage=true&searchSource=Q&pageView=&beginIndex=0&pageSize=24&searchTerm=far+cry+5&authToken=-1002%252C9i2lWkET8oJ5gyq5tPRw4AjkLDisDB35vg0DYpJZdoI%253D
Hahah flopper. Doe iets aan de graphics en de framerate dan is het pas 30 euro waard
leuk
mvg
Gewoon een leuke game om te spelen, niks mis mee.
Dus hij word nooit goedkoper als ik het goed begrijp PSX-Sense?!
Flauw? Zout!
@Esensel: Helaas staat ie nu niet meer op de website…
Grafisch is dit gewoon een ps2 game en zou hier dan niet meer dan 10 euro voor geven of lekker een paar maandjes wachten, dan zit ie net als het vorige deel weer bij ps plus.
@Raphael88:
Ik zie het inderdaad, op het moment van posten nog wel. Hard gegaan ineens dan.
@Esensel: Helaas haha. Hopelijk kan ik volgende keer wel eentje meepikken 😉
Nog te duur….
Komende dagen komt er een Fix Patch uit voor oa Ps4…
https://square-enix-games.com/en_US/news/just-cause-4-latest-patch-update
En dat is nog 20€ te veel voor Rico “The breaker switch flipper” rodriguez. In plaats van voort te bouwen op de destructie hebben ze een grote lege open wereld gemaakt. Onduidelijke menu’s, saaie side missions en geen stadjes meer te bevrijden. In plaats daarvan moet Rico tot in den treure schakelaars omzetten. Rico heeft geen C4 en granaten meer op zak. De ballonnetjes en rocket booster zijn even leuk. Ze hielden me net lang genoeg bezig om de twee uur durende refund periode op steam te doen verstrijken. En ik hoor dat het er op een console helemaal niet uitziet. Lekker laten liggen tot ie voor een tientje in de budget bak ligt.
@20style [20]: heb geen last van de framerate op een Xbox one x grafische wel paar bugs maar dat zal gefixt worden
Ik heb hem aangeschaft! Wel jammer dat je niet meer gewoon basissen en steden moet slopen om over te nemen maar dat je moet hacken… 🙁 Maarja voor iets meer dan drie tientjes is het prima.
Wat een klote jaar voor games was het lol
@217.101.237..xxx: fijn om te horen, hopelijk komt het bij de Gold Line up later!
@2a02:a445:11af:1:a40a:99ee:9571:2.xxx: Klote jaar voor games? Sorry maar 2018 en 2019 zijn de beste jaren voor de ps4.
@Raphael88:
Hij staat weer online op het moment, dacht laat het even weten. 🙂
https://www.intertoys.nl/shop/nl/intertoys/ps4-far-cry-5-000
@Esensel: Top, dankjewel!
@Raphael88:
Had je hem nog te pakken? Zie dat die alweer van de site af is namelijk. 😛
@Esensel: Ja ik heb er twee kunnen bestellen. Een voor mezelf en een voor een vriend van me
@Raphael88: Echt super bedankt voor de reactie!
@Esensel: Ik heb helaas een mailtje ontvangen dat de game niet geleverd kan worden. Heb jij daar toevallig ook last van?
@Raphael88:
Nee, ik heb gisteren een verzendbevestiging gehad en met Track & Trace zie ik dat die bij mij in de brievenbus moet zitten.