EA onthult boxart van Star Wars Jedi: Fallen Order

Dit weekend zal EA Play 2019 plaatsvinden en daar zullen ze verschillende games gaan laten zien, waaronder Star Wars Jedi: Fallen Order. Op 9 juni zal de eerste gameplay te zien zijn van de game en in aanloop naar EA Play heeft EA de boxart van de game alvast onthuld.

De boxart is voorzien van een klassieke compositie die we vaker tegenkomen binnen de Star Wars franchise. Protagonist Cal Kestis – die gespeeld wordt door acteur Cameron Monaghan – staat centraal op de cover en wordt omringd door herkenbare Star Wars figuren. Ook de boxart van de Deluxe Edition is vrijgegeven, waar we alleen Cal Kestis op zien.

blank

blank

  1. 145.129.130..xxx's avatar

    EA kennende kan je via DLC de mooie box-arts later bijkopen, want dit ziet er natuurlijk niet uit

    0
  2. User  avatar
    4028 XP

    Vet! Morgen gameplay reveal op de E3! Weet alleen niet hoe laat.

    0
  3. User  avatar
    10055 XP

    Best gaaf!

    0
  4. 84.199.237.xxx's avatar

    Morgen gameplay!EA Play begint om 18:15 uur.

    0
  5. 87.214.136.xxx's avatar

    Hoop dat het zo tof wordt qua combat als de Jedi Knight serie, maar vraag het me af. Jammer dat ze zo’n generieke hoofdpersoon hebben. Toch erg benieuwd naar de gameplay 🙂

    0
  6. 92.108.244.xxx's avatar

    Yes! En zondag begin E3 .
    Ga alles lekker kijken op mn nieuwe Oculus go: heb alles al helemaal ingesteld voor de best mogelijke kijk ervaring.
    Wat is dat trouwens extreem vet dat VR, zelfs op instap nivo, wist de 1e paar minuten niet wat me overkwam.. Helemaal om. 🙂

    0
  7. User  avatar
    3568 XP

    Ben nu al boos een deluxe edition voor single player game.
    Wat zit erin in die deluxe?
    Steelbook dan vind ik prima maar content die je niet kan unlocken typisch EA

    0
  8. 77.250.161.xxx's avatar

    Hoofd persoon is eigenlijk een weasly. Volgens mij is dit niet echt een toffe game

    0

Meer Star Wars Jedi: Fallen Order

Meer