The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ligt vanaf vandaag in de winkels en in onze review heb je kunnen lezen dat Nintendo weer een prachtige game heeft afgeleverd. Met het verstrijken van het embargo gisteren zijn veel reviews online gegaan en die zijn het over één ding eens: de game is absoluut de moeite waard.
Zo is het hoogste cijfer dat gegeven wordt aan de game een 10 en het laagste een 6.0. Die 6.0 is ook gelijk de enige uitschieter naar beneden, want de rest is op dit moment een 8.0 of hoger. Dit maakt dat de game een torenhoge gemiddelde score heeft, wat eens te meer aantoont dat Nintendo topwerk levert.
Hieronder een greep uit de cijfers die aan de game zijn gegeven:
- AusGamers – 10
- PCMag – 10
- Gamer – 10
- WellPlayed – 10
- Atomix – 10
- Post Arcade – 10
- Nintendo Insider – 10
- My Nintendo News – 10
- Washington Post – 10
- TheGamer – 10
- Guardian – 10
- SpazioGames – 10
- Dexerto – 10
- Gameblog.fr – 10
- IGN – 10
- Areajugones – 10
- CGMagazine – 10
- Checkpoint Gaming – 10
- COGconnected – 10
- Comicbook.com – 10
- Destructoid – 10
- GamesHub – 10
- GameSpot – 10
- GAMINGbible – 10
- God is a Geek – 10
- Inverse – 10
- Meristation – 10
- Multiplayer.it – 10
- Nintendo Life – 10
- Ninteduo – 10
- Player 2 – 10
- RPG Site – 10
- Stevivor – 10
- Telegraph – 10
- The Enemy – 10
- Vandal – 10
- VG247 – 10
- VGC – 10
- The Games Machine – 9.8
- XGN – 9.8
- Hobby Consolas – 9.8
- Game Informer – 9.8
- Power Unlimited – 9.5
- Jeuxvideo – 9.5
- JeuxActu – 9.5
- MGG – 9.5
- GameStar – 9.4
- GamePro Germany – 9.3
- Video Chums – 9.2
- LevelUp – 9.0
- Forbes – 9.0
- PlaySense – 9.0
- PC Games – 9.0
- Digital Trends – 9.0
- TheSixthAxis – 9.0
- Wccftech – 9.0
- 4Players.de – 8.5
- IGN Portugal – 8.0
- Eurogamer – 8.0
- Gfinity – 6.0
Ga jij vandaag ook aan de slag met The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?
Wie is Gfinity en waarom haten ze de game?
Al die tienen. Geen 1 game is perfect.
Mooie cijfers, maar ik blijf erbij dat ik toch het oude legend of Zelda gevoel mis.
Ik wil gewoon vette dungeons. Allemaal leuk hoor dat bouwen en experimenteren in een open wereld maar Zelda is het voor mij niet.
@Oldskool-NL: zelfde met final en nog wat ander games.
@Oldskool-NL: Het is meer een soort minecraft geworden. Niet mijn ding.
@Oldskool-NL: Een ontwikkelaar kan het ook nooit goed doen. Als er delen uitkomen die stug in de vertrouwde gameplay blijft hangen dan wordt er gezurd dat er niet vernieuwd wordt en als er vernieuwd wordt dan willen mensen weer de oude vertrouwde gameplay.
Mooi, fijn dat mensen er echt plezier van kunnen hebben. Breath of wild kon mij helaas niet zo boeien. Dus voor mij is deze niet weggelegd. Ben ook meer van de oldskool Zelda’s. Maar toch mooi dat jong en oud er van kan genieten.
Je moet natuurlijk een game reviewen naar de mogelijkheden van de console. Maar een reviewer die een game een 10 geeft, kan je eigenlijk al niet serieus nemen. Want geen ene game verdiend een 10. Want de perfecte game is er gewoon niet.
@Anoniem-6439: in het begin is dit opzich best interessant. Maar als je wat langer speelt begint het irritant te worden en gebruik je het niet meer als het niet nodig is. Vernieuwing is wel goed. Maar ze mogen van mij wel terug naar het oude item systeem. Ik mis de boemerang, de hook en de vele andere items. Ook het breken van de wapens is gewoon een slecht systeem.
@Anoniem-5003:
Een 10 wil niet zeggen dat een game perfect is. Veel sites doen niet aan 9,8 enz. Dus wordt een 9,8 automatisch afgerond naar een 10 en een 9,7 naar een 9,5. Bij het cijfer hoort ook een beoordeling.
@Oldskool-NL: Inderdaad erg jammer. Ik zie ook 100x liever een gewone Zelda game. Al die onzin die in de laatste 2 games zit vind ik maar niks, dit maakt de games onnodig ingewikkeld. Ik wil gewoon normale wapens vinden die niet na een paar keer gebruik kapot gaan, een tak combineren met een rots enz vind ik maar niks.
@Anoniem-6171: Het breken van wapens heeft mij overgehaald om te stoppen met het spelen van het eerste deel. Zodra ik erachter kwam dat dit in het spel zat ben ik er direct mee gestopt. Deze 2 games komen bij mij helaas in het rijtje van de 4 minste Zelda games.
@Anoniem-6775: Geef mij maar die oude games. De grote vernieuwing was al dat het een veel grotere open wereld game was. Deze vernieuwing was voor mij genoeg geweest. Had liever een soort van Elden Ring wereld gezien met grote dungeons.
Kijk zo kan het dus ook je mening onderbouwen waarom je het niet vet vind. En vele missen de oude Zelda formule. Zelf vond ik de oude formule wat uitgewerkt. Dus ik ben wel blij met deze nieuwe stap. Maar ik denk niet meer dat Nintendo naar de oude Zelda formule gaat. Maar wie weet deze mensen moeten dan hopen op een 2D Zelda.
Het is Zelda, wat had je gedacht. Enige reden waarvoor je een switch zou kopen lol.
@Anoniem-493: ook ik ben daar op afgehaakt
@Anoniem-802: En dan gaat het goed hier komt deze anonieme gebruiker weet met een domme opmerking.
Mario oddysey.
Smash ultimate
Metroid dread
Luigi Mansion 3
Animal Crossing New Horizons
Metroid prime remaster
Bayonetta 3
Astral chain
Links Awakening remake
Mario and Rabbids Kingdom Battle
Mario and Rabbids sparks of hope
Arms
Yoshi Crafted world
Mario 3d world Bowser Fury
Donkey Kong Country Tropical Freeze
Xenoblade 2 en 3
Fire emblem engage
Fire Emblem Treehouses
Fire emblem wariors
Mario Tennis aces
Mario Kart 8 deluxe
Kirby forgetten land
Hyrule Warriors 2
Zijn allemaal toffe games om er. Switch voor in huis te halen. En dan vergeet ik nog een aantal games
@Smaakmaker: helemaal mee eens, en dat me beperkte hardware. Top gedaan Nintendo!
@Smaakmaker: en vergeet je nog eens pokemon. Waar de meeste mensen een switch voor kopen.
Stel zuurpruimen hier, jullie zijn echt de typisch Hollandse uitzondering op de meerderheid.
Ik vind de game méér dan fantastisch, een subliem meesterwerk.
@Anoniem-6775: is slechts mijn mening he? Ik heb een warm hart voor de Zelda games die ik sinds ik jong ben heb gespeeld, en ik proef die sfeer gewoon niet terug in bijvoorbeeld botw.
Dat jij daar aanstalten aan neemt heeft niks met mij persoonlijk te maken.
@Smaakmaker: je was me al kwijt bij Mario Odyssey.
Als GameSpot 10 geeft weet je zeker dat het een topper is
Ik ben best jaloers op alle liefhebbers! Om 1 of andere reden trek ik de Switch niet. Maar er zijn zoveel goed beoordeelde spellen op dat apparaat dat het wel aan mij moet liggen. Hierdoor loop ik best wat klassiekers mis. Daar moet ik me dan maar bij neer leggen…
@Anoniem-9076: Dat ligt echt aan jou ook deze game behoort tot het allerbeste ooit. Dat jij deze games niet kunt waarderen kan. Maar dat ligt echt aan jouw smaak
@Sikje: nee hoor ligt niet aan jou ik heb precies het zelfde. Het zijn allemaal kwalitatief goede en bijna bugloze games. Alleen het trekt mij ook niet meer denk misschien toch in de loop der jaren dat interesse naar ander soort games groter is geworden. Niks mis mee.
@Sikje:
Ik heb dat ding al jaren onaangeraakt in de kast liggen.
Tsja voor iedereen een markt toch?!
Mijn vriendin heeft een switch en ik ps5. Zij vindt dit soort games super leuk en geeft niet heel veel om graphics en performance. Ik kan mij daar wel aan storen en haak vaak snel af bij de switch. Ik vind het even leuk, maar als je wat beters hebt, ga ik daar lekker voor.
Lijkt mij prima. Zelda is dan nog 1 van de betere games van de switch.
@Anoniem-8196: hahahaha dit dus!
@Anoniem-5003: denk dat een 10 niet perse perfect hoef te zijn maar dat je wel goed mee vermaakt?
Niet te blind staren op een cijfer toch?
@Anoniem-6775: dit dus!
@Smaakmaker: Ik ken zelda niet zo heel goed (ja pas bij smash brothers haha)
Wat is het grote verschil tussen deze game en de oude eigenlijk?
@Smaakmaker: mario kart
smash brothers
Ik was hier al overgehaald haha!
@Anoniem-3899: bizar die ben ik ook vergeten en juist daarvoor had ik een gameboy advance en alles haha!
@Anoniem-3119: Dood zonde niet verkopen/ weggeven aan iemand die er wel blij mee is?