Makers van Star Wars Outlaws geven meer info over wat te doen in de ruimte

blank

De release van Star Wars Outlaws komt steeds sneller dichterbij en dus worden we de laatste tijd gebombardeerd met promotiemateriaal (Ubisoft heeft namelijk best veel geld aan de marketingcampagne gegeven). Laatst maakten we kennis met Nix en vandaag krijgen we meer info over een cruciaal element in eender welke vorm van Star Wars entertainment: de ruimte.

Je zal kunnen rondvliegen in de ruimte en onderweg kan je ook heel wat dingen beleven. Creative director Julian Gerighty vertelde meer in een gesprek met IGN over wat je zoal kan verwachten. Hij vermeldt hierbij ‘space events’, oftewel dingen die je zal meemaken in de ruimte. Schepen in nood, ruimtestations om te verkennen, geheimen om te ontdekken… noem maar op!

“There’s a lot to do. There are secrets to discover. There’s exploration. You can scan for opportunities. And, of course, there’ll be living world events or ‘living space events’. In an effort to bring the galaxy to life, a variety of NPC routines will break out into organic events. A freighter may come under attack from pirates, or the Empire may pull over a smuggling ship, and you’ll be free to intervene or stay back.

There’ll be a cantina, there’ll be a bar, there’ll be people to talk to, there’ll be opportunities, there’ll be Sabacc tables, there’ll be secrets, there’ll be exploration.”

Star Wars Outlaws verschijnt op 30 augustus, bekijk de nieuwe video hieronder.

  1. User  avatar
    7551 XP

    Zin in!

    0
  2. User  avatar
    4544 XP

    Heel veel zin. Gameplay wise ziet er meer dan vermakelijk uit en graphics wise erg mooi.

    0
  3. Anoniem-837's avatar

    Man kijk haar haren clipping door dr jas heen. Echt schande dat dit in 2024 wordt uitgebracht. Met een custom character kan ik daar enigzins nog mee leven maar dit kan echt niet

    0
  4. Anoniem-837's avatar

    Weten we tenminste wat te doen als ie over een maand weer in de budgetbak ligt net als alles van Ubisoft

    0
  5. Anoniem-3922's avatar

    @coola: graphics zien er niet uit gek….jij likt van alles van hun

    0
  6. Anoniem-1654's avatar

    Dat rare dier erbij vind ik maar Nix

    0
  7. User  avatar
    4544 XP

    @Anoniem-3922: feitelijk niet waar want er zijn genoeg games van Ubisoft die ik rond uit kut vind.

    0
  8. Anoniem-6994's avatar

    Deze game begint telkens interessanter te worden. Grafisch mooi, werelden zien er sfeervol uit en de gameplay ziet er leuk uit en het hoofdpersonage heeft er alle schijn van dat ze in het zelfde rijtje als Lara Croft en Samus Aran thuis hoort.

    0
  9. Anoniem-8058's avatar

    Go on explore space! En dan kun je maar 5 planeten bezoeken?

    0
  10. Anoniem-2732's avatar

    @Anoniem-3922:

    Lul niet zo dom man.

    0
  11. Anoniem-7202's avatar

    als ze me vertellen dat het een ps3 game is , zou ik ook nog geloven.

    0
  12. Anoniem-7360's avatar

    @Anoniem-7202: ik wist niet dat ps3 zulke mooie games kon hebben.

    0
  13. Anoniem-7360's avatar

    @Anoniem-7202: Lul niet zo dom.

    0
  14. User  avatar
    4544 XP

    @Anoniem-6994:

    Helemaal mee eens

    0
  15. Anoniem-6422's avatar

    Ik krijg er helaas steeds meer Starfield gevoelens bij..

    Hopelijk zit ik er enorm naast.

    0
  16. Anoniem-5674's avatar

    @Anoniem-6422: Starfield is 100x beter

    0
  17. Anoniem-1541's avatar

    Schijt game slechte graphics ea star wars is veel beter dan deze shitt game

    0
  18. Anoniem-7919's avatar

    Met alles wat ze hebben laten zien gaat het op zijn minst beter worden dan Jedi survivor

    0
  19. User  avatar
    12439 XP

    @coola: welke games?

    0
  20. User  avatar
    12439 XP

    @Anoniem-7202: ps4 minstens!!!

    0
  21. User  avatar
    12439 XP

    @Anoniem-7919: wat was er mis met jedi survivor?
    Ik neem even de technsche kant voor lief daarom nog even gewacht maar wel benieuwd naar de rest dacht dat ie best goed scoorde

    0
  22. User  avatar
    4544 XP

    @RobanosSmatros:

    onder andere

    Red Steel, Red Steel 2, Call of Juarez: Bound in Blood, Call of Juarez: The Cartel, Call of Juarez: Gunslinger, Just Dance (alle delen), Haze, Assassin’s Creed Chronicles Russia, From Dust, Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, Spartacus Legends

    0
  23. User  avatar
    484 XP

    Ik denk niet dat het een goede game gaat zijn, als we een jaar verder zijn is iedereen deze game alweer vergeten. Net als Avatar waar ook niemand het meer over heeft.

    0
  24. Anoniem-656's avatar

    Hoe kan je weten of deze game goed of slecht is terwijl het nog niet uit is? Wacht toch gewoon af of speel het 1st en oordeel dan pas. Toch triestig tegenwoordig dat alles al afgekraakt word voor het gereleased is.

    0
  25. Anoniem-6830's avatar

    Een typisch ubishit game in een starwars jasje.
    is deze ook AAAA ?

    0
  26. Anoniem-5092's avatar

    @Silencer: ah dus jij weet dus waar ik met mijn vrienden over praat? En je weet ook zeker dat er geen enkele Forum of discord is waar in ze over Avatar Frontiers of Pandora praten ? Zal ik je een geheimpje vertellen? Veel van mijn vrienden praten er nog over (goed en slecht) en er zijn veel Discord kanalen waar ze over de game praten.

    0
  27. User  avatar
    484 XP

    @Anoniem-5092: Oke ja je hebt gelijk het klopt niet wat ik zeg, ik bedoel bijna niemand heeft het er nog over.

    0
  28. User  avatar
    9504 XP

    Ik zal het waarschijnlijk niet kopen omdat ik geen star Wars fan ben. Ik ben benieuwd wat de reviews zeggen, en wellicht dat ik het ooit nog koop. (En ik heb niet zoveel vertrouwen meer in Ubisoft)

    @Anoniem-6830: ik hoop het niet, en daar lijkt het vooralsnog niet op gelukkig (ik ben alleen bang voor het tegenovergestelde)

    @Anoniem-6708: als jij dit lelijk vind zal je bar weinig games spelen, als dat het enige is waar je naar kijkt. Klets niet zo slap uit je nek jochie

    @Anoniem-3922: man man man

    @Anoniem-8058: kun je in het echt meerdere planeten exploren dan? Haha. Maar 5 is niet super veel vergeleken met andere titels waar je dat kan.

    @Anoniem-7202: je temperatuur nog opgemeten laatst? Want volgens mij heb je koorts

    0
  29. Anoniem-8919's avatar

    Is het al dertig augustus? Ik wil deze potentiele game of the year game graag spelen.

    0
  30. Anoniem-5465's avatar

    en steeds meer en meer een graphics downgrade… dit lijkt totaal niet op de eerste gameplay beelden meer…

    0
  31. Anoniem-4116's avatar

    @Anoniem-5465: klopt het ziet er veel beter uit

    0
  32. Anoniem-7504's avatar

    Moet eerlijk zeggen, dat ik er niet heel erg enthousiast van word. Niet om Ubisoft te bashen. Maar dit gaat het voor mij niet worden.

    0
  33. User  avatar
    2032 XP

    Eindelijk weer een ubi game waar ik naar uit kijk!

    0
  34. Anoniem-3197's avatar

    @PvdW90: verwacht er niet teveel van. Het blijft ubisoft. Na een paar maanden voor de helft van de prijs en een hoop patches die hopelijk veel recht zetten.

    0
  35. Anoniem-6947's avatar

    @PvdW90: je hoeft je verwachtingen niet te temperen, dit is niet meer de Ubisoft van 10 jaar geleden, dit is Ubisoft Anno Assassin’s Creed Origins dus de goede Ubisoft.

    0
  36. User  avatar
    2533 XP

    Wat een azijnzeikers hier…
    Al die kindertjes die het beter te weten…

    Misschien gewoon eens een baan nemen en de game zelf beoordelen als ie straks(!) uit is, in plaats van als een schaap mee blaten met de populaire kiddos van de klas.

    0
  37. Anoniem-7460's avatar

    @Anoniem-837:
    En op dat moment wacht ik, geduldig.

    0
  38. User  avatar
    110 XP

    Wat maakt het uit dat de graphics wat minder zijn.
    Als de gameplay maar goed zit.
    Bijvoorbeeld , the outer worlds , fallout.
    Matige graphics maar heel vermakelijke games.

    0
  39. User  avatar
    110 XP

    @Dopekoe: gelijk heb je .
    Hoe oud zijn die gasten eigenlijk , 12?

    0
  40. Anoniem-2102's avatar

    @Dopekoe: wat een aanname,wie zegt dat we geen baan hebben,sommige zijn op vakantie en sommige zoals ik hebben een week vrij genomen,leuk geprobeerd,doen we h e l e m a a l niks mee:)

    0
  41. Anoniem-6888's avatar

    @Anoniem-3197: “Na een paar maanden voor de helft van de prijs en een hoop patches die hopelijk veel recht zetten”

    Dit dus. Gewoon even wachten.

    0
  42. Anoniem-918's avatar

    Dit gaat genieten worden. Kan best wel eens èèn van de beste star wars games worden omdat het een keer niet om Jedi of Sith draait.

    @Anoniem-2102: ah net als de aannames dat Coola een uitkeringstrekker is ? Oh nee wacht effe dat mag je natuurlijk wel zeggen

    0
  43. Anoniem-6260's avatar

    Jongens het is en blijft ubisoft…. maw de game is het niet waard om op de eerste dag te kopen , 3mnd later staat die al in uitverkoop

    0
  44. Anoniem-4033's avatar

    @Anoniem-6260: correctie voor jou is het het niet waard. Voor een ander misschien wel. Voor mij persoonlijk staan de Ubisoft games garant voor leuk en lang vermaak en daarom vind ik het wel waard om het op release te kopen.

    0
  45. Anoniem-3334's avatar

    @Dopekoe: zegt meer over jou dat je als een ouwe lul hier zit te bakkeleien met kindjes…

    Ik ben 48 en garandeer je dat dit spel flopt op alle fronten.

    0
  46. Anoniem-4608's avatar

    @Anoniem-3334: ik ben 53 en ik garandeer je dit wordt op metacritic en opencritic een gemiddelde van een 8,5

    0
  47. Anoniem-4592's avatar

    @Anoniem-4608: Ik ben 110, wat is starrewarres? is dat iets wat de jongelui van tegenwoordig leuk vinden?

    0
  48. Anoniem-6194's avatar

    @coola: Kijk gameplay van jackfrags dan maar eens op youtube. Ziet er de helft vd tijd als n ps3 spel uit op consoles . Tis Ubisoft dus zal wel teleur stellen. Ik ga lekker op vakantie en wanneer ik terug ben koop ik het wel in de sale binnenkort

    0
  49. User  avatar
    4544 XP

    @Anoniem-6194: ik heb laatst een paar leaks gezien, ziet er uit als een next gen Game. Het is Ubisoft dus ik heb er vertrouwen in.

    0
  50. User  avatar
    645 XP

    @Silencer: Toch wel zonde. Een open-world Star Wars game kan echt iets worden. Helaas zien de beelden er tot nu toe nog niet heel bijzonder uit.

    0
  51. Anoniem-5556's avatar

    @Anoniem-2102:

    Net zo als dat we jouw reacties nooit serieus nemen Mantequilla.

    0
  52. Anoniem-2175's avatar

    @Anoniem-6194:

    “Tis Ubisoft dus zal wel teleur stellen.”

    ONEENS

    0
  53. User  avatar
    484 XP

    @X_boi: Ja ik hoopte eigenlijk dat het echt een toffe game zou worden maar na het zien van de laatste gameplay trailer met de matige graphics en de slechte A.I. en de wallhacks van dat kleine wezentje ben ik niet overtuigd dat het een topper gaat zijn.

    0
  54. Anoniem-8318's avatar

    @Anoniem-6260:

    Laat me lekker zelf bepalen of iets het me waard is. Dat geld interesseert me sowieso niks. Ik oordeel liever zelf.

    0
  55. Anoniem-1811's avatar

    @Anoniem-3334:

    You know nothing.

    0
  56. User  avatar
    12439 XP

    @coola: poeh dan noem je ook wat stinkerds op inderdaaad hahahaha

    0

Meer Star Wars Outlaws

Meer