Deze games zullen Xbox Game Pass later deze maand verlaten

blank

Microsoft moet nog bekendmaken welke games er deze maand aan het aanbod van Game Pass toegevoegd zullen worden, en terwijl we daar op wachten, is inmiddels bekend welke titels de dienst zullen verlaten.

Vooralsnog gaat het om 8 games die na 15 december niet langer beschikbaar zullen zijn om te spelen via de dienst. Om precies te zijn betreft het de onderstaande games:

  • Amnesia: The Bunker
  • Forager
  • Forza Horizon 4
  • Hello Neighbor 2
  • Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan
  • Rise of the Tomb Raider
  • The Quarry
  • Tin Hearts

Als je deze games nog wilt spelen, dan heb je nu nog een kleine twee weken. Na 15 december dien je voor de games te betalen als je er dan mee aan de slag wilt.

  1. User  avatar
    2031 XP

    Horizon 4 vind ik zeer verrassend dat die gamepass verlaat. Beetje sony praktijken dit. Misschien door licenties auto’s.

    0
  2. User  avatar
    7551 XP

    @PvdW90: Verlopen licenties.

    https://playsense.nl/590516/forza-horizon-4-zal-eind-dit-jaar-uit-de-verkoop-worden-gehaald/amp/

    0
  3. Anoniem-9516's avatar

    Dus men betaald 18 euro per maand voor niks?

    0
  4. User  avatar
    2031 XP

    @mrb: aaah dacht al meestal zijn hun niet van first party titels eraf halen.

    0
  5. User  avatar
    2031 XP

    @Anoniem-9516: Zal wel heel onverstandig zijn als je zoveel zou betalen.

    0
  6. User  avatar
    7551 XP

    @PvdW90: Klopt, zou het anders ook raar vinden.

    0
  7. User  avatar
    1607 XP

    @Anoniem-9516: Ben jij nog stemming aan het maken voor niks? je weet dat er al een horizon 5 is. En een nieuwe forza motorsport.

    0
  8. Anoniem-5722's avatar

    @PvdW90: Zoveel kost gamepass op de xbox

    0
  9. Anoniem-6535's avatar

    @BrutalRage: Niks is het juiste woord. Er gaan games weg en er komen geen games bij op gamepass.

    0
  10. User  avatar
    2031 XP

    @Anoniem-5722: ik heb zelf het geluk gehad dat ik begin van het jaar op tijd gekocht heb tot 2026 voor 6 euro per maand. Je kan nu nog steeds jaar abbonement krijgen voor 11euro per maand. Zonder dat je vpn moet gebruiken.

    0
  11. Anoniem-2475's avatar

    @Anoniem-9516: als je gamepass neemt voor 1 specifieke game jarenlang te spelen dan ben je sowieso je geld aan het weggooien. Je neemt ook geen Netflix om alleen maar dezelfde film te kijken elke dag.

    0
  12. Anoniem-263's avatar

    @PvdW90: Sony praktijken nog wel. Je zou maar zo’n sneue fanboy zijn.

    0
  13. User  avatar
    2031 XP

    @Anoniem-263: Ja Sony zet oudere first party titels op premium of extra om het 6 maanden later weer eraf te halen. Schandalig hoe ze met hun fanboys om gaan.

    0
  14. User  avatar
    80 XP

    Misschien Forza Horizon 4 tóch snel op Steam even halen voordat ‘ie wordt delist hahaha.

    0
  15. Anoniem-6658's avatar

    @PvdW90: Ik zou lekker in een hoekje gaan huilen. Daar heb je blijkbaar meer tijd voor dan gamen op een xbox.

    0
  16. User  avatar
    2031 XP

    @Anoniem-6658: zeker weet jij alles van toch?

    0
  17. Anoniem-3015's avatar

    @Anoniem-9516: Plaatsvervangende schaamte.

    0