MachineGames bracht eergisteren officieel Indiana Jones and the Great Circle uit, een game die erg goed in de smaak valt, ook bij ons. Met het kritische succes en – zoals het er naar uitziet – veel spelers, lijkt Bethesda een goede franchise in handen te hebben en dit is ook Lucasfilm Games niet ontgaan.
In gesprek met Variety zegt Lucasfilm Games vice president en algemeen manager Douglas Reilly dat er potentie in een gaming franchise zit. Als de game succesvol is, dan is er zeker ruimte om meer verhalen te vertellen tussen de films door, net zoals deze game nu doet.
“Right now, we’re focused on getting this one to the public and getting to the DLC and making this as successful as we can. I think we’re always looking for great stories. And the good news is, there’s a lot of space in between the films where we could tell more and more Indiana Jones stories that I think would be super interesting.”
De ontwikkelaar is momenteel bezig met The Order of the Giants, wat een uitbreiding is die ergens in 2025 moet verschijnen. Daarnaast komt de game in de lente van 2025 naar de PlayStation 5, waar eveneens de focus op ligt.
Maar desalniettemin is het goed om te horen dat als de game inderdaad zeer succesvol blijkt, er ruimte is om er meer mee te gaan doen.
Aantal uurtjes gespeeld, top game tot nu toe
@Killionaire: Idd, ik vermaak me er enorm mee 🙂
Speelt heerlijk weg tot nu toe. Blijf wel steeds een beetje een Dishonnerd gevoel houden, waar niets mis mee is natuurlijk
Dus straks de complete collectie op disc naar de PS5 🙂
Ik heb hem even gespeeld, ook al is het soort game niet mijn ding. Vind ik het erg goed uitgewerkt en voelt als een echte Indiana Jones ervaring. Misschien wel meer dan de laatste 2 films. Hopelijk komt dit voor de ps5 bezitters snel naar hen.
Wel een leuke game top verhaal en slechterik en TB als Indy is perfect maar de game is imo geen 9
Ik hoop dat third person mode later nog toegevoegd word. De A.I moet echt beter want stealth is gewoon bagger niemand die het zegt dus doe ik het maar. Headshots moeten one shot kill zijn en wapens moeten niet na 3x slaan breken. De game heeft potentie om nog veel beter te zijn dan wat het nu is.
Meerdere Indy games in de toekomst zou overigens wel mooi zijn.
@Anoniem-2220: Daar zijn MS en de game pass leden je zeer dankbaar voor! Bedankt voor de financiële bijdrage!
@Anoniem-2220: inderdaad
@Silencer: Ben pas ik het Vaticaan dus aan het begin. Maar moet zeggen erger me niet echt aan dat de wapens breken. Er ligt eigenlijk om de 5 meter wel iets om mee te slaan. A.I mag zeker beter moet wel zeggen dat ik de game op normal speel dus weet niet hoe die is op very moeilijk.
@Killionaire: zeker ik vind eigenlijk de films verschrikkelijk. Maar de game is zeker goed.
@Silencer:
Denk dat niemand er iets over zegt omdat de game niet van ubisoft is.
De ai is echt vele malen slechter als in outlaws.
First person view vind ik eigenlijk best vet. Heeft de developer voor gekozen dus waarom dan een third person toevoegen?
@Anoniem-6518: Dankjewel 🙂 Koop ik natuurlijk wel net als Alan wake 2 in de aanbieding
@PvdW90: De game is op very moeilijk erg difficult, Uitlooken dus.
@Anoniem-2220: Wat is nou je doel om dit bij ieder bericht te vermelden?
vind het een leuke game. Helaas nog weinig tijd gehad.
@Anoniem-1836:
Hij doet niks verkeerd. Jij voelt je blijkbaar aangevallen.
@Anoniem-2220: Waarom wachten op de ps5 versie neem een maandje gamepass op en maandje geforce now prima te spelen.
@Silencer: naarmate je verder komt kun je zorgen dat de wapens minder snel breken. Etc.