Nadat de bekende leaker billbil-kun eerder al het een en ander aan details lekte, heeft Sony PlayStation de Astro Bot PlayStation 5 bundel nu officieel aangekondigd. Deze bundel zal deze week via retailers verkrijgbaar zijn en naar verwachting ook PlayStation Direct.
De prijs is nog niet officieel door Sony aangekondigd, maar het zal waarschijnlijk op zo’n € 399,99 neerkomen voor de digitale versie. De editie met disc drive zal € 499,99 gaan kosten. De bundel bevat naast de console een code om Astro Bot te downloaden.
Vanzelfsprekend is Astro’s Playroom ook van de partij, die standaard op de console geïnstalleerd staat. Voor nieuwkomers is het dus een mooi pakket om de wondere wereld van Astro Bot te ontdekken.
Dat is wel mooi, had zelf alleen wel n PS5 met Astro Bot controller gedaan gewoon voor de leuk maar goed, dan had de prijs vast weer gestegen.
Dus als je de editie met disc drive koopt, krijg je nog steeds gewoon een code om de game te downloaden? Lijkt me toch raar
@Anoniem-2618: waarom is dat raar? Je krijgt al jaren download codes ook bij de ps4 en xbone was dat het geval niks raar aan dus
Had een ps5 pro bij moeten zitten.
Astro is echt pro waardig.
Superleuk. For the players
@Anoniem-2618: dit is helaas al jaren zo haahah!
@Anoniem-9959: het was toen ook al raar maar we hebben het gewoon als makke lammetjes geaccepteerd
@Anoniem-6092: denk dat ie voor 999/1049 niet echt zou verkopen .
800+50 voor het spel 849 maybe maar dat is dan alleen digitaal
wil je met disc/ spel / stand en ps5 pro moet je dat er bij gaan tellen en wordt een dure grap