Sony heeft met al zijn IP’s natuurlijk dankzij de games ook een prachtige bibliotheek aan muziek. Om dat ter gehore te brengen is er een wereldtour gestart onder de noemer PlayStation: The Concert. Een poosje terug was het concert ook in Amsterdam, waar sommigen van jullie vast naartoe zijn geweest.
Om een blik achter de schermen te geven, is er nu een nieuwe video online gezet die dieper ingaat op het creëren van de show. Van de muziek tot het podium en alles er tussenin. De documentaire is zeker even interessant om te kijken, met name als je er een bezoekje aan hebt gebracht. Druk hieronder op play!
Nou joepie hoor. Ga aub eerst fatsoenlijke games of opvolgers maken. Nu heb je een show vol muziek van games en game mascottes die praktisch nul relevant zijn afgelopen 5 jaar. En deze generatie van een trieste bedoeling.
Die documentaire ga ik zeker een keer kijken. Leuk dat ze dit soort dingen doen naast prachtige en geweldige games creëren.
@Anoniem-4912:
Jij bent zeker de gezelligste op feestjes
@Anoniem-4912: Haha…….wat een zuurpruim ben jij zeg.
Ben toen aanwezig geweest in Ziggo dome, bovenste ring was dicht, alleen de vloer was open omdat er vrij weinig kaartjes waren gekocht. Kaartjes waren ook met 50% korting. Heb een topavond gehad. Intens mooie muziek, lichtshow en die zangeres en zanger, wat een strotten zaten daar op.
God of war was toch wel het hoogtepunt, en leuk mijn favoriet, astrobot
Nou ik vind Anoniem-4912 helemaal niets geks vertellen. Games ontwikkeling. Gaat niet super op dit moment.
@coola: Geweldige games ontwikkelen dat gaat ze niet echt goed af op dit moment. Meer dan 1 eigen games per jaar lukt ze niet helaas.
Het was een onvergetelijke ervaring. Zo prachtig en emotioneel. Ik kon mijn traantjes soms niet bedwingen. Bedankt Sony voor het concert. De fans stellen het op prijs en ik persoonlijk vind dit een mooie manier om jullie gamers te bedanken. #I stand with Sony
@coola: Sony verwend ons enorm. Sony was my first love and it Will be my last. Sony is my future and also my past. For the players. #I stand with Sony
@Anoniem-125: Waarmee verwend Sony ons dan? Wordt jij verwend door al die mislukte live service projecten van hem? Of door de zoveelste presentatie waar het ontbreekt aan eigen gemaakte first party games. Het is een grote flop generatie van Sony tot nu toe.
Kuddedieren lol
De kinderachtige trollen zijn ook weer wakker hoor. Sony doet iets leuks om mensen die vaak weinig credits krijgen in het zonnetje te zetten.
En het enige waar de kleuters aan kunnen denken is stampvoeten en janken om games. Kansloze trollen.
@Smaakmaker: Rot toch eens op joh. Broken record met tig x dezelfde teksten.
@Draconus: “En het enige waar de kleuters aan kunnen denken is stampvoeten en janken om games. Kansloze trollen”
Echt he ? Wat een kleuters.
@Smaakmaker: Sony verwend mij al 20 jaar en ik ben trots op het bedrijf. Deze generatie hebben we al een nieuwe Ratched and Clank, nieuwe Horizon, nieuwe Spiderman. Nieuwe God of War, en nog een hele hoop 3rd party releases. Geen reden om te zeuren zoals jij. #trots op mijn Sony #I stand with Sony #For the players
@Draconus: Nee hoor als het je hindert. Niemand verplicht je om mijn reacties te lezen.@Anoniem-5630:
Er zijn inderdaad prima games voor de Playstation. Alleen de laatste jaren stokt het een beetje als we het hebben over games van eigen studio’s 1 per jaar is wel wat karig.
@Smaakmaker: Gedraag je gewoon normaal. Dit was gewoon een leuk initiatief van Sony. Maar jij voelt je onmiddellijk weer geroepen diezelfde plaat af te spelen met je eeuwige gejammer.
@Draconus: Ten eerste begon ik er niet mee. Maar ik nam het op voor anoniem-4912 die de drek over zich heen leek te krijgen omdat hij een terecht punt maakte over Sony Playstation. Daarbij gedraag ik mij gewoon fatsoenlijk want ik beledig niemand. Ik ben gewoon kritisch op het bedrijf Sony. En dat ik deze voor jou blijkbaar herhalende plaat moet herhalen. Is omdat ze nog steeds hun problemen niet opgelost hebben. Dus ja en als ik dan laatst weer lees dan Hermen Hulst live service games niet op wil geven dan denk ik dat ik nog wel langer kritisch op Sony dien te zijn. En dit is een leuk project maar daar heb ik als Ps5 bezitter vrij weinig aan. Daar waar ik voor dit ding gekocht heb Sony eigen first party titels van eigen studio daar zit door onbegrijpelijke beslissingen al jaren heel veel zand in de motor.