Ook R.U.S.E. is een game die weer wordt uitgesteld

Eens in de tijd komt een uitgever met zijn kwartaalcijfers, zo ook Ubisoft. Om jullie deze saaie cijfers te onthouden, komen ze tegelijkertijd met veel meer interessant nieuws voor ons. Helaas kan dit nieuws ook wel negatief zijn, zo ook het volgende bericht over R.U.S.E.

Deze strategy game is verschoven naar het fiscale jaar 2011, welk begint in april in dit jaar. Dat betekend dat we dus nog langer moeten wachten op deze game. Duidelijk is het wel, want R.U.S.E. moet nu uitkomen voor april 2011.

  1. User  avatar
    65 XP

    Misschien is het beter dat ze helemaal geen data’s meer doorgeven want je word er schijtziek van iedere keer als je een spel verwacht die dan vervolgens weer niet uitkomt…..ik weet nog heel goed dat iedereen zij het eerste kwartaal wordt mooi de ene naar de andere topper komt dan uit nou op deze manier blijft er steeds minder over!!!

    0
  2. User  avatar
    1191 XP

    @Anotai: Idd, zeg gewoon Ruse komt uit tussen 2011 en 2013:P

    0
  3. User  avatar
    4192 XP

    @Anotai: maar als ze geen datum noemen begint ook weer iedereen te zeiken wanneer die game nou eindelijk komt 😉

    0