Mogelijk binnenkort een PlayStation VR2 showcase


Sony werkt aan PlayStation VR2, maar wanneer deze nieuwe headset uitkomt is nog onduidelijk. Ook hebben we afgezien van de specificaties nog geen verdere details gehad als het om vernieuwde gameplay gaat dat mogelijk is met het platform. Dit buiten de aankondiging van een handjevol titels.

Mogelijk gaan we snel meer horen, want Sony heeft in de afgelopen dagen een promotionele e-mail gestuurd ter introductie van PlayStation VR2. Voor iedereen die goed op de hoogte is, bood dat geen nieuws, maar wel kan het een indicatie zijn voor een evenement dat op stapel staat.

Tom Henderson, bekend insider, geeft namelijk op Twitter aan dat Sony een soortgelijke mail rondstuurde voor de PlayStation 5. Dit een paar weken voor de officiële PlaStation 5 showcase. Sony hanteert een beetje dezelfde aanpak met de mail, wat dus een hint kan zijn voor een PlayStation VR2 showcase.

Om daar nog een schep bovenop te doen, insiders geven aan dat er gewerkt wordt aan een nieuw evenement. Zowel Henderson als Jeff Grubb en Greg Miller hebben hier iets over gehoord, dus kijk er niet raar van op als Sony op het punt staat om PlayStation VR2 binnenkort officieel te introduceren met veel extra informatie.

Bij nieuws laten we het weten.

  1. User  avatar
    2766 XP

    Kom maar door! Hopelijk nog dit jaar de release

    0
  2. Anoniem-1713's avatar

    Ben benieuwd. Vind Vr meer een gimmick

    0
  3. User  avatar
    7143 XP

    Ben wel benieuwd wat de prijs gaat worden zeker een dag 1 aankoop voor mij .

    0
  4. Anoniem-7794's avatar

    @Anoniem-1713: Ik ook.

    0
  5. Anoniem-9053's avatar

    Backwards compatibel please

    0
  6. User  avatar
    2766 XP

    @jimke1: 499 incl controllers gok ik

    0
  7. Anoniem-8926's avatar

    Ga hem zeker halen bij launch! Hopelijk niet duurder dan €500….
    Heb wel zin in een PS VR2 Showcase

    0
  8. User  avatar
    7143 XP

    @Bass: Dat zou een mooie prijs zijn laten we hopen dat het waar is .

    0
  9. Anoniem-8403's avatar

    @Bass: Neen. Hoogstens 299 incl controllers. Sowieso onbruikbaar zonder controllers en hij gaat nooit meer kosten dan de console zelf.

    0
  10. User  avatar
    2766 XP

    @Anoniem-8403: de huidige psvr kost 329 zonder controllers… 399 als ze het echt scherp in de markt willen zetten, maar denk toch echt 499

    0
  11. Anoniem-701's avatar

    @Anoniem-1713: dat is ’t niet, je moet het geld er gwn voor hebben, vr is de toekomst van gamen

    0
  12. Anoniem-3006's avatar

    @Anoniem-8403: 300 hoogstens is echt een slechte gok, het gaat tussen de 400 en 500 euro zitten

    0