Multiplayer mogelijkheden in Watch Dogs uitgelegd


Het was eerder onduidelijk wat de multiplayer van Watch Dogs in zou gaan houden, maar via een post op Ubiblog is de multiplayer uitgelegd. Je kan in de multiplayer werelden van andere spelers binnenstappen, maar waar jij jezelf als Aiden Pierce ziet, de hoofdpersoon, zie je er voor de andere spelers uit als een normale NPC.

In Watch Dogs, when you enter someone else’s game, you will appear to the other player as “not-Aiden.” In other words, if I hack into your game, I will see you (the “hackee”) as yet another NPC-esque character on my screen. And if you hack into my game, you will continue to be Aiden on your screen, but I will see you, likewise, as a “generic” in-game character.

Eén van de doelen in de multiplayer is het hacken van andermans telefoon, dit doe je met je hacking device. Hierbij moet je er dus eerst achter zien te komen wie de andere “echte” spelers zijn. Vervolgens ga je op een schuilplek het hacking proces in gang zetten. Het doel van de hacker is vanaf dat punt om niet ontdekt te worden.

Bij de persoon die gehackt wordt, springt vanaf dat moment een balkje op het scherm waarop te zien is hoever het hacking proces is- de race tegen de klok is begonnen. Het doel als “gehackte” is om zo snel mogelijk degene te vinden die jou aan het hacken is en die zo snel mogelijk uit te schakelen. Dit is onder anderen mogelijk door middel van camera’s.

Naast nog velen andere missies – waaronder coöperatieve – is het ook mogelijk om gewoon doelloos rond te lopen, andere spelers te volgen tijdens hun acties of spelers dwars te zitten door ze op een cruciaal moment aan te rijden met een auto. Gelukkig is die laatste mogelijkheid uitgeschakeld tijdens (zij-)missies. Sowieso heb je de mogelijkheid om de multiplayer helemaal uit te schakelen, zodat niemand ongewenst je wereld binnen kan stappen.

  1. User  avatar
    40 XP

    Klinkt leuk, kijken of het in praktijk ook leuk is.

    0
  2. User  avatar
    278 XP

    Ben erg benieuwd hoe dit uiteindelijk uit zal pakken. Klinkt in ieder geval erg leuk.

    0
  3. User  avatar
    118 XP

    Whehe, zie het helemaal voor me. Als een NPC lopen en dan ineens de “echte” speler in de loop van een Shotgun laten kijken.

    0
  4. User  avatar
    5761 XP

    Sorry ik ben anti multiplayer voor deze game .

    0
  5. 94.225.61.xxx's avatar

    Mega cool !

    0
  6. User  avatar
    1118 XP

    @tyger1:
    Zeker… idd, ik zou er niet aan moeten denken dat ik all mijn schit kwijt raak, door zo’n troll lol 🙂

    0
  7. User  avatar
    9970 XP

    leuk concept!
    maar ik ben wel meer voor de coop!

    0
  8. User  avatar
    3097 XP

    Ben benieuwd hoe dit gaat uitpakken, klink iig interessant

    0
  9. 94.225.61.xxx's avatar

    Wordt er nu hier gezegd dat watch_dogs een launchgame wordt voor de ps4 ?
    http://www.youtube.com/watch?v=05-5bQHvAnE&t=10m25s

    0
  10. User  avatar
    410 XP

    nice , klinkt echt leuk

    0
  11. User  avatar
    951 XP

    een soort van verstoppertje dus.

    0
  12. User  avatar
    236 XP

    @digitalj8:
    In side missions kan niemand indringen.

    Voor de rest maakt het het spel alleen maar intressanter

    0
  13. User  avatar
    407 XP

    @Fatoeboy: Die ene soort missie die uitgebreid staat beschreven is inderdaad een soort verstoppertje ja XD Daadwerkelijk gelolled toen ik je comment las XD

    0
  14. User  avatar
    951 XP

    @MTR-Gamer: ik las het verkeerd xD maar het zal vast niet zo boeiend zijn en misschien duurt het wel een beetje lang.

    0
  15. User  avatar
    1397 XP

    Nice 😀

    0
  16. 141.105.14..xxx's avatar

    Gta 5 ps3 watch dogs ps4 !

    0
  17. User  avatar
    811 XP

    Denk dat ik deze offline ga spelen voor t grootste gedeelte. Hopelijk is er een optie in de game zelf om offline te spelen.

    0
  18. User  avatar
    260 XP

    vet

    0
  19. User  avatar
    236 XP

    @k1ll1ng5pr33:
    “Sowieso heb je de mogelijkheid om de multiplayer helemaal uit te schakelen, zodat niemand ongewenst je wereld binnen kan stappen.”

    Best wel moeilijk… dat lezen…

    0
  20. User  avatar
    811 XP

    @DarkDoomsDay: Dat blijkt.

    0
  21. User  avatar
    2103 XP

    “of spelers dwars te zitten door ze op een cruciaal moment aan te rijden met een auto”
    Hahaha dat gaat heel, heel, heel vaak gebeuren dat weet ik nu al.

    0

Meer Watch Dogs

Meer

Watch_Dogs mod voor GTA V is awesome

Creatieve modders zijn erin geslaagd de gameplay elementen en grafische stijl van Watch Dogs te porten naar GTA V. Uiteraard is dit voor de PC-versie, maar beide games zijn ook uitgekomen op de PS3 en PS4, dus wilden we jullie deze beelden...