PS4 zal niet gelimiteerd zijn aan de 15 minuten capture tijd

Eerder konden we jullie al melden dat de PS4 een totale tijd van 15 minuten kent om gameplay te kunnen recorden. Volgens een anoniem persoon die zich achter de naam Dagson verschuilt op de website Kotaku zal dit niet het geval gaan zijn. De PS4 zou namelijk de laatste 15 minuten opgenomen gameplay vasthouden, zodat het niet verloren kan gaan bij een onverwachte actie.

Volgens Dagson zou je onbeperkt kunnen opnemen/streamen, waarna je de data kan koppelen aan je PSN profiel of opslaan op je hardeschijf. Zodat het opgenomen beeldmateriaal uiteindelijk overgezet en bewerkt kan worden met de gewenste bewerkingssoftware naar keuze.

Wanneer er aan Dagson gevraagd werd hoe hij aan deze informatie is gekomen, antwoordde Dagson dat hij niet instaat is om dit te kunnen vertellen, maar dat ze een studio zijn van twee onaangekondigde next-gen titels die nog in ontwikkeling zijn.

“It’s actually NOT capped at 15 minutes,”[…]”The 15 minute thing is that before you even hit record, the PS4 keeps the last 15 minutes of gameplay recorded in case you do something unexpected.”

  1. krameryouri's avatar

    Nu nog een officiele bevesteging en ik ben blij x)

    0
  2. 194.116.198..xxx's avatar

    De prijzen van de Hauppauge HD-PVR kunnen omlaag en in de uitverkoop 😉

    0
  3. User  avatar
    136 XP

    Ik vind het wel beetje een drama hoor al dat gezeik over opnemen.. Alsof je echt gebruik gaat van maken.. Maar dan nog.. Het opnemen functie is niet iets nieuws het bestaat al jaren.. snap niet waarom de consolemakers zo moeilijk over doen.. je hebt een goede videokaart nodig ( om stabiel te laten draaien), grote HDD en een goede software ervoor.. Hoe moeilijk kan het nou zijn ?

    0
  4. krameryouri's avatar

    @Smilyfox:

    Als het handiger werkt dan een capture card ga ik het gebruiken, als het goed werkt is het een win-win situatie voor devs en gamers.

    Devs krijgen gratis reclame op youtube/social media, gamers die het leuk vinden om hun gameplay met de wereld te delen is het toegankelijker gemaakt.

    0
  5. User  avatar
    844 XP

    Dat klinkt ideaal, maar ik wacht toch maar even dat Sony het bevestigd.

    0
  6. User  avatar
    1947 XP

    @194.116.198..xxx:

    hahah ofniet!.

    Denk dat ik de record functie alleen gebruik, als ik een van me maten met een game helemaal vernederd… 🙂 dan door sturen en haat ontvangen hmmmmm i like.

    0
  7. User  avatar
    373 XP

    Als dit zo is, dan is dat zeer netjes 😉

    0
  8. User  avatar
    1983 XP

    @Smilyfox: Ik ga er ook frequent van gebruik maken. Had zelf nooit echt zin om er veel geld aan te besteden dus speelde ik voornamelijk met pc opnames, nu gaat het veel gemakkelijker. Ik ken genoeg die er gelijk gebruik van gaan maken

    0
  9. User  avatar
    973 XP

    Nu ben ik nog steeds benieuwd naar de kwaliteit van zo’n opname. Ik hoop dat de kwaliteit van de HD PVR 2 beter wordt, anders heb ik hem ook voor niks gekocht.

    0
  10. User  avatar
    9970 XP

    Handig voor het psx sense YouTube kanaal straks!

    0
  11. User  avatar
    1753 XP

    Als het zo is, word ik een Walktrougher 🙂

    0
  12. 77.170.208..xxx's avatar

    Nu nog een officiële bevestiging van Sony en ik ben blij 😀

    en Sony had beter Online Gaming PS4 gratis kunnen houden wel jammer dat het niet zo is geworden.

    0
  13. User  avatar
    2317 XP

    @77.170.208..xxx: Daar zit genoeg reden achter.

    0
  14. User  avatar
    2103 XP

    Een capture card blijft in meeste gevallen de makkelijkste oplossing, alles wordt mooi gecompresst en je kunt meteen op de PC gaan editen&renderen terwijl je op de PS doorgaat met gamen. Ik denk dus niet dat ik dit ga gebruiken, of ze moeten zowel betere kwaliteit als filesize dan een HD PVR voor elkaar hebben gekregen (zal wel niet aangezien het recorden niet voor een laggend spel mag zorgen).

    0
  15. Ajax reptiles's avatar

    En al de capture cards werken niet op de ps4 , dus ben benieuwd hoe dit gaat aflopen

    0
  16. User  avatar
    1489 XP

    @Ajax reptiles: Hoe kom je erbij dat er geen capture cards werken op de ps4?

    0
  17. User  avatar
    1489 XP

    @Ajax reptiles: Sony is hier zelf over niet concreet over geweest, dus voorlopig is het alleen maar gissen zoals het ook op het laatst wordt vermeld in het arikel 😉 Dus vooralsnog is niets zeker.

    0
  18. User  avatar
    1043 XP

    @77.170.208..xxx: jank niet zo man als je ziet wat je de voor krijgt allemaal

    0
  19. User  avatar
    3097 XP

    @Smilyfox: ik ga er zeker gebruik van maken. Vaak heb ik super momenten in games en dan vind ik het jammer dat het niet is opgenomen.

    0
  20. 213.46.19..xxx's avatar

    Ik ken genoeg mensen die hier gebruik van gaan maken waaronder ik 😀

    0
  21. Reptiles Ajax's avatar

    @rva_96:
    Klopt het blijft gissen ik vermoed alleen dat t moeilijk zal worden om de ps4 op me roxio aan te sluiten , de ps4 mist de component en de hdmi zal wel beveiligd zijn.. Mja lets hope the best

    0
  22. User  avatar
    1489 XP

    @Reptiles Ajax: Zou jammer zijn idd, maar ik denk niet dat Sony hier geen oplossing voor heeft. E-sports en andere competatief gaming is best wel groot, vooral in andere landen namelijk, waar streaming best wel belangrijk is natuurlijk.

    0
  23. 212.187.42.xxx's avatar

    Zieke shizzle

    0