Trophies van PS3-versie Borderlands 2 kunnen overgezet worden naar PS Vita

Vorig jaar werd Borderlands 2 aangekondigd voor de PlayStation Vita. Borderlands 2 was één van de betere games en shooters van 2012 en het is dus goed om te zien dat de game nu ook eindelijk naar de handheld komt. Het was al bekend dat het spel ondersteuning heeft voor cross-save, maar ook trophies kunnen worden overgezet.

Heb je dus een Platinum trophy voor de PS3-versie, dan krijg je na het kopiëren van je savegame ook automatisch een Platinum trophy voor de PS Vita. Dit werd bevestigd door IGN Senior Editor Colin Moriarty op Twitter.

  1. User  avatar
    610 XP

    kijk zo hoort het.

    0
  2. Naam…'s avatar

    Dan heb je straks 2 platina trofeeen voor het werk van 1?

    0
  3. User  avatar
    280 XP

    @Naam…: Boeit hun niet, dan moet je de game toch 2 keer kopen :p

    0
  4. User  avatar
    368 XP

    wat een bullshit, had ze liever nog een keer gehaald… begin wel lekker opnieuw 😉

    0
  5. 81.164.171..xxx's avatar

    Nog een reden minder voor mij om hem te halen. Heb 100% al en ook voor alle dlc. Het had beter een spin off of zo geweest. Geen klakkeloze kopie

    0
  6. Naam…'s avatar

    Het is natuurlijk niet VERPLICHT om de cross-save functie te gebruiken, hè. En ik neem aan dat je platina niet verdubbeld wordt, aangezien dat ook niet het geval is bij andere cross-save games.

    0
  7. User  avatar
    1753 XP

    Als ze dan nog even Cross buy toevoegen, heb je een gratis platinum erbij 🙂

    0
  8. User  avatar
    393 XP

    Fastest Platinum ever… Zit de DLC er trouwens bij? Daar moet ik er nog een paar van halen…

    0
  9. User  avatar
    483 XP

    @Naam…: Bij Sound shapes anders wel. Zelfs een triple platinum (PS3, PS4 en Vita). Dus hier blijkbaar ook.

    0
  10. User  avatar
    506 XP

    @Naam…:
    Bij metal gear hd colkection ook

    0

Meer Borderlands 2 Portable

Meer