Ginx TV: The Ultimate Zombie Show Down!

https://youtu.be/l7xvmMEcg6I
Zombies zijn helemaal het ding momenteel. Of eigenlijk, de afgelopen jaren al. De ene zombie game na de andere vliegt ons om de oren en dat is reden genoeg om een heuse showdown te houden. Ginx TV gooit een aantal willekeurige zombie games tegenover elkaar in de bovenstaande video. Wie wint er? Is het The Walking Dead? Of Dead Island: Riptide? Of toch The Last of Us.

De selectie van games is, zoals al aangegeven, willekeurig. Alles meenemen kan simpelweg niet.

  1. 83.84.18.xxx's avatar

    Beetje oneerlijk The Last of Us is ongetwijfeld de beste… Met dying light op een goede tweede plek

    0
  2. 188.207.117..xxx's avatar

    Zou mooi zijn als ze een dedicated zombie game maken voor project morpheus.

    O, wacht ff: http://www.insidegamer.nl/nieuws/116950/nieuwe-sony-studio-richt-zich-uitsluitend-op-vr-games

    0
  3. User  avatar
    2103 XP

    Tuurlijk is TLOU de beste zombie game, het is een van de beste games allertijden.

    0
  4. 86.86.57..xxx's avatar

    @da_teamkilla:
    Daar zijn de menigen over verdeeld, ik begrijp de hype rond TLOU namelijk totaal niet….

    0
  5. 94.215.214..xxx's avatar

    Ik snapde hype ook niet, ik heb TLOU gespeeld maar ik kon er maar niet inkomen.
    Los daarvan, TLOU is naar mijn idee ook helemaal geen zuivere zombie game, dan moet je toch echt een game als Dying Light of Dead Rising hebben.

    0
  6. User  avatar
    62 XP

    Ik zou toch denken dat ze één van de belangrijkste klassen hebben vergeten waarin je een game kan beoordelen, namelijk het verhaal. Ook al had daarbij TLOU nog steeds gewonnen haha

    0
  7. User  avatar
    62 XP

    @86.86.57..xxx: @94.215.214..xxx: Meningen zijn inderdaad altijd verdeelt. Ik heb medelijden met jullie dat jullie tot die kleine groep mensen behoord die the last of us nou weer niet zo goed vonden..

    0
  8. User  avatar
    4247 XP

    heej, dit heb ik op tv gezien. DAT ZIJN VAMPIERS !!!!!!!!!!!!

    0
  9. User  avatar
    4247 XP

    @Thyzro: je moet TLOU ook beoordelen op verhaal. ik was zwaar teleurgesteld dat je vooral tegen mensen moest vechten. met alle hype die ik heb meegekregen had ik de indruk dat je echt bijna alleen maar tegen zombies moest. de zombies zijn vet, maar niet echt een bedreiging. je ramt ze zo in elkaar en die sterkere blinde sluip je omheen. en die superdikke kom je geloof ik 3 keer tegen in het hele spel. doodzonde want het zijn supervette monsters. TLOU is wel derde in mijn top drie games. ontdanks mijn teleurstelling.

    0
  10. User  avatar
    2103 XP

    @86.86.57..xxx:
    Onder critici niet hoor. TLOU was een grote doorbraak op het gebied van story-telling in games, een historisch moment dus. Een soort moderne Half Life kan je haast zeggen. De meesten die de game gespeeld hebben dit ofwel ingezien ofwel aangevoeld.

    0
  11. 81.205.211..xxx's avatar

    Had de rest van TLOU maar net zoveel inhoud en verhaal gehad als de openingsscene , die was namelijk geweldig , de rest van de game was erg middelmatig …

    0
  12. User  avatar
    9074 XP

    @86.86.57..xxx:

    @94.215.214..xxx:

    Als je niet in het verhaal van de TLOU kan kan komen dan heb ik echt met je te doen. Dan zal je Shawshank Redemption waarschijlijk ook een matige film vinden.
    Het verhaal en het acteren was gewoon fantastisch in TLOU dan kan menig echt acteur of actrice wel van leren.

    0
  13. 82.217.165..xxx's avatar

    Waar is Dying Light? ik hou van The Last Of US best ooit…

    0