Bluepoint Games werkt alweer aan een nieuwe remake


Bluepoint Games heeft zich in de afgelopen jaren bewezen als een kundig ontwikkelaar om klassieke games nieuw leven in te blazen. Vrij recent brachten ze in samenwerking met Sony Interactive Entertainment nog de remake van Shadow of the Colossus uit, die zeer goed werd ontvangen.

Ooit maakte deze studio ook eigen games, maar de laatste jaren zijn ze vooral bezig met het opkalefateren van games van anderen. Eurogamer vroeg aan de ontwikkelaar – met het oog op hun kennis en kunde – of ze met een eigen game aan de slag zouden kunnen gaan.

Hierop antwoordde Marco Thrush, mede-eigenaar van Bluepoint, dat ze alweer bezig zijn met een nieuwe remake.

“Well, we could but we’re doing another remake!”

Om welke remake het gaat is niet bekend. Wellicht dat Sony of een andere partij rond de E3 meer duidelijkheid geeft over waar ze in samenwerking met Bluepoint Games mee bezig zijn.

  1. User  avatar
    1428 XP

    Ik hoop op Crash Team Racing! 🙂

    0
  2. User  avatar
    1168 XP

    Zal wel Spyro zijn

    0
  3. User  avatar
    7143 XP

    Er gaan al geruchten dat het zou gaan over Demon’s Souls ,deze geruchten zijn gekomen nadat de servers gesloten waren op de ps3 . Hopelijk is dit waar 🙂

    0
  4. User  avatar
    3888 XP

    Ik hoop op Metal Gear Solid 1
    vanaf 0 opnieuw opbouwen… net als SotC zou magistraal zijn!

    0
  5. User  avatar
    2740 XP

    @rolf77: Activision die een goede studio inzet voor hun product? Dacht het niet. Is te duur…

    En daarnaast is Bluepoint veels te goed voor een remake als dat. Een remake van een spel als Silent Hill 2 bijvoorbeeld is Bluepoint wel geschikt voor, maar… Konami…

    @PBJ85: Ook Konami helaas

    0
  6. User  avatar
    3888 XP

    @Nasislike: wat niet Is kan wel komen

    0
  7. 212.178.136.xxx's avatar

    Als er net zo’n photo mode in komt zoals SotC dat heeft, insta buy!

    0
  8. 193.67.117..xxx's avatar

    Laat het alsjeblieft om socom 2 gaan, wat een fantastische shooter was dat. Heb daar meer plezier aanbeleeft dan aan een COD of Battlefield. Simpel weg omdat de match making en clan wars makkelijk te regelen waren, en bovendien een goed lobby systeem

    0
  9. User  avatar
    1168 XP

    @Nasislike: en crash bandicoot trilogy dan? Dat was ook een geslaagde remake van activision. Maar die was weer van Vicarious visions o.i.d.

    0
  10. 86.88.25.xxx's avatar

    Ico

    0
  11. 207.46.13..xxx's avatar

    @jimke1: Man, dat zou echt vet zijn. Nooit dark souls gespeeld, maar wel demon’s en bloodborne. Beide waren vette spellen.

    0
  12. User  avatar
    10599 XP

    Heb er goeie hoop in. Mooie en goeie studio.

    0
  13. User  avatar
    3888 XP

    @212.178.136.xxx: Vind de PM van Horizon en Uncharted stukken beter!

    0
  14. User  avatar
    431 XP

    The getaway serie zou vet zijn
    Mja zal helaas niet gebeuren

    0
  15. User  avatar
    11 XP

    mss GOW 1 en 2.

    vond het altijd al jammer dat alleen deel 3 geremastered is.

    of heel mss,maar dit is vooral een droom,zou het kunnen gaan over een remake van morrowwind of oblivion,maar ik denk dat bethesda daar geen oog voor heeft.

    demon souls is idd een grote kans hebber,maar sinds het spyro gevoel bij velen terug kwam en er ook geruchten zijn over een remake zou het wel eens dat kunnen zijn.

    0
  16. User  avatar
    1556 XP

    Vorig jaar december kondigde Sony op Sony’s PlayStation Experience de remake van MediEvil aan. Ik zet mijn geld op MediEvil waar BluePoint nu aan werkt.

    0
  17. 82.73.214..xxx's avatar

    @insanespartan:

    Niemand geloofde hem, maar weet je?
    Ik denk dat het verhaal van kapitein insanespartan best ’s waar kan zijn…

    0
  18. User  avatar
    2486 XP

    Ico?

    0
  19. User  avatar
    1556 XP
    0
  20. User  avatar
    191 XP

    @046gln: zat daar ook juist aan te denken 🙂

    0