E3 2009: Epic Games maakt PlayStation 3 exclusive

epic_logoOnlangs is via de wandelgangen bij de E3, bekend geworden dat Epic Games met een PlayStation 3 exclusive bezig is. Sony Computer Entertainment Amerika heeft dit namelijk officieel bekend gemaakt en de game zal van origine een Horror genre zijn. Meer details ontbreken helaas, maar de PlayStation 3 exclusive zal voor het eerst getoond worden op de Sony persconference.

Epic Games is bij de PlayStation 3 bezitters vooral bekend van Unreal Tournament III die onlangs nog op de zwarte console verscheen. Ook zijn zij zeer bekend bij de Xbox 360 bezitters, hun franchise Gears of War kan wel beschouwen worden als één van de toppers op de Xbox 360. Epic Games heeft ook onlangs gezegd, dat ze een meer verfijnde fysieke engine willen bouwen dan Gears of War 2. Dinsdag zullen we meer horen, want dan begint de Sony persconferentie.

  1. User  avatar
    192 XP

    Unreal Tournament 3 op PS3 was ook erg tof te noemen omdat de PS3 Mods ondersteunde en ik als een Terminator aan de slag ging hehe. Ben benieuwd naar de E3 en deze aankondiging. 😀

    0
  2. User  avatar
    6622 XP

    Hopelijk een epic game 😛

    0
  3. User  avatar
    753 XP

    Breng maar Gears of War op de PS3 uit :D.

    0
  4. User  avatar
    358 XP

    @SyncPeter:

    Lees het bericht eens, het wordt een Horror game. Gears of War is geen Horror he 😉

    0
  5. User  avatar
    229 XP

    deze word volgens my ook dor cliff blezinski gemaakt (maker van gears of war)
    ik had ergens gelezen dat hij namelijk graag een horror themed game wou maken maar zei toen nog niet of hij xclusive was of niet

    0
  6. User  avatar
    4192 XP

    Horror…niet mijn genre maar we wachten af

    0
  7. User  avatar
    121 XP

    @csvichf

    Ik denk niet dat Cliffy B voor de PS3 wil ontwikkelen.

    0