PlayStation 3 prototype in werking te zien

Het gebeurt maar zelden dat het algemene publiek een kijkje achter de schermen krijgt bij de ontwikkeling van een nieuwe console. Hoewel de hele wereld ongeduldig uitkijkt naar de nieuwe PlayStation 5, heeft Twitter-gebruiker “pixben” een video gepost waarin een PlayStation 3 prototype in werking is te bekijken. De buitenkant ziet er uiteraard heel anders uit dan wat nu hoogstwaarschijnlijk in je kast staat te verstoffen.

Het uiterlijk mag dan anders zijn, het Dashboard komt redelijk overeen. Uiteraard zie je nu wel andere opties die specifiek voor ontwikkelaars zijn bedoeld. Daarnaast geeft de code “SCEA 1520022” aan dat dit prototype door de Amerikaanse tak van Sony is gebruikt. Voorheen stond dat namelijk bekend als Sony Computer Entertainment America, voordat de naam werd aangepast naar Sony Interactive Entertainment (SIE).

  1. User  avatar
    7718 XP

    Leuk om te zien, er zijn zoveel verschillende processen die doorgelopen worden voordat de final version in de huiskamer staat. Hoe knap is het om alles samen te laten komen (games/hardware/ontwikkeling) en het uiteindelijk zo’n mooi succes wordt.

    0
  2. Anoniem-124's avatar

    Er staat gewoon Rebug CFW op heerlijk.

    0
  3. Anoniem-2475's avatar

    Sony is wel echt kampioen lelijke designs zeg…

    0
  4. Anoniem-7332's avatar

    @Anoniem-2475: Denk je nu echt dat ze geld in het design van een prototype steken. Ze moeten eerst zien dat alles werkt en past.

    0
  5. User  avatar
    10599 XP

    Cool

    0
  6. User  avatar
    2403 XP

    nice mvg7

    0
  7. Anoniem-1974's avatar

    Bahh wat een vieze controller.

    0