Bevestigd: EA zal games maken voor de NGP

Met de Sony Xperia Play in ons verse geheugen, wachten we ook zeker af op de NGP die gepland staat voor het einde van het jaar. De NGP is ook wel bekend onder de naam PSP2 en we wachten vol smacht af wat deze nieuwe hand-held console met zich mee gaat brengen.

Een groot bedrijf die games creëert is natuurlijk Electronic Arts, beter bekend als EA. Dit bedrijf had nog geen officiële bevestiging geleverd dat zij ook games zouden creëren voor de NGP. Vandaag is bij een medewerker van EA, Juan José Galera Pérez, een bericht gelekt over de stand van zaken:

Pérez is currently working on:

– FIFA12 (X360, PS3, PS2, PSP, PSP2, PC, Wii, NDS, N3DS), European and Asian SKU
– Shadow of the Damned (X360, PS3)
– Burnout Crash (X360, PS3)

Zoals we zien in het rijtje van FIFA12, is Electronic Arts druk bezig met het maken van een PSP2 versie van deze game. Dit zal zonder meer natuurlijk ook leiden naar meer games, zodra we meer weten laten we het gelijk horen.

 

 

  1. User  avatar
    146 XP

    Ik wil niet de wijsneus uithangen, maar wat een knoert van een taalfout in de titel. xD

    0
  2. User  avatar
    1700 XP

    @Abel: Haha, w000ps xD *facepalm*

    0
  3. User  avatar
    6621 XP

    Had ook niet echt verwacht dat EA niet zou ontwikkelen voor de NGP.

    0
  4. User  avatar
    568 XP

    @Myx: Inderdaad :p

    0
  5. A.K.A The Baas's avatar

    WOW deze zagen we niet aankomen :/

    0