Portal 2 vereist firmware update 3.60

We zitten aankomende tijd wel gebakken als het om toffe games gaat. We moeten nog bijkomen van toppers als Killzone 3 en Dragon Age 2 en de volgende staan alweer voor de deur. Portal 2 is er eentje om ook zeker in de gaten te houden. Volgende week is het zover en kunnen we onze grijze massa weer op de proef stellen. Om alvast in het verhaal te komen van Portal 2 konden we jullie eerder al vertellen dat het tweede deel van de Portal 2 strip is uitgebracht.

Valve is een ontwikkelaar die niet graag met zich laat sollen. Dit blijkt maar weer uit het feit dat je Portal 2 niet kan spelen op gehackte PS3 consoles. Om Portal 2 te spelen vereist de game namelijk dat je firmware update 3.60 geïnstalleerd hebt op je PS3. Deze firmware update was in maart gereleased.

Het is aan te nemen dat toekomstige PS3-releases ook de 3.60 firmware update vereisen. Dit zorgt ervoor dat de spellen niet afgespeeld kunnen worden op gehackte consoles. Een slimme stap van Sony.

  1. Anoniem's avatar

    Volgens mij kan je 3.60 spoofen. Mensen spelen allang 3.56 spellen op 3.55 firmwares.

    0
  2. User  avatar
    1983 XP

    ja maar sinds 3,60 gaat het niet meer omdat Sony een nieuwe beveiliginstechniek gebruikt. Hackers zeiden dat het een tijdje weer gaat duren om 3.6 te hacken

    0
  3. User  avatar
    844 XP

    Alles is te hacken, maar als Sony het met firmware updates het gewoon veel minder interessant gaat maken zal de gemiddelde consument het wel gewoon legaal houden, zoals het hoort.

    0
  4. Said's avatar

    hackers hebben geen reden gehad om aan de 3.60 versie te werken aangezien er nog geen games waren die dat vereisten en 3.60 ook niks nieuws bracht behalve voor mensen met een plus account dus tjah denk dat er binnenkort wel 1 komt

    0
  5. User  avatar
    213 XP

    nou en

    zou dit kutspel toch nooit willen spelen ook al is hij gratis

    valve laat ze l4d maar uitbrengen op de ps3 die koop ik gelijk

    0
  6. carl's avatar

    je maakt een eboot en klaar is niet moeilijk hor,.

    0
  7. User  avatar
    280 XP

    Het is niet moeilijk om de game werkend te krijgen, in firmware 3.60 hebben ze alleen een paar nieuwe keys gebruikt. Deze keys zijn bij een aantal hackers al bekend, alleen bij het grote publiek nog niet. Hierdoor is het op het moment nog niet mogelijk om deze game werkend te krijgen op custom firmware.

    Het zal nog even duren voordat het lukt om de game werkend te krijgen omdat de meeste bang zijn om gepakt te worden door sony.

    0
  8. User  avatar
    844 XP

    Toch wel grappig eigenlijk ook dat al die hackers zich allemaal storten op het werken krijgen van illegale games, als het toch om OtherOS gaat, waarom zou je dan gaan kloten met zulke dingen?
    Oja, het gaat niet om OtherOS…..

    0
  9. User  avatar
    1918 XP

    @redded:

    Ik weet niet wat jij allemaal loopt te lullen maar portal 2 is gewoon hartstikke vet. Als je het kan

    0
  10. User  avatar
    280 XP

    @thom430:

    Precies de rede waarom portal nog niet gecracked is, omdat de gene die het kunnen het niet releasen.

    0
  11. User  avatar
    6621 XP

    @carl: De eboot zelf is ook beveiligd -_-

    0

Meer Portal 2

Meer

Portal krijgt later dit jaar een bordspel

Tussen al het nieuwsgeweld van de Gamescom is het nu even tijd voor iets heel anders. Van Portal, de serie waar Valve al twee succesvolle games van lanceerde, verschijnt er namelijk later dit jaar een bordspel. Tijdens een evenement werd P...