Infinity Ward deelt eerste teaser van Call of Duty: Modern Warfare 2


Nadat Infinity Ward vorige week hun Twitter afbeeldingen op zwart heeft gezet (lees: profielfoto en header), gaf dat een signaal af dat het teasen was begonnen. En dat blijkt inderdaad het geval te zijn, want vanavond heeft de ontwikkelaar een teaser video online gezet.

De video laat niets van de game zien, maar toont wel het logo, geheel in stijl met die van de eerste Modern Warfare. Ditmaal zit ook de Romeinse II in de titel verwerkt, wat eens te meer doet bevestigen dat het een direct vervolg op de game uit 2019 is. Maar dat wisten we eigenlijk al.

Met deze eerste bewegende teaser, zal het niet lang duren vooraleer de daadwerkelijke onthulling zal plaatsvinden.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1519724521133121536

  1. Anoniem-6232's avatar

    Bravo six… going dark

    0
  2. Anoniem-8054's avatar

    En dit werd een week geleden aangekondigd. MW met een bewegend streepje.

    0
  3. Anoniem-6911's avatar

    Blij.

    0
  4. Anoniem-2887's avatar

    Mooi.. ik heb er veel vertrouwen in.

    0
  5. Anoniem-5722's avatar

    Na king kong en godzilla heb ik er helemaal GEEN vertrouwen in, laten hopen dat ik het aan het foute eind heb

    0
  6. Anoniem-1676's avatar

    Hiervoor ga ik weer een Ps5 halen. Ik weet dat deze gaat killen. Want de eerste reboot was al supergoed. De 2de gaat normaal veel og maps uit mw2 brengen naar deze soft reboot van mw….

    0
  7. User  avatar
    406 XP

    hopelijk verpesten ze deze cod niet. heb wel weer zin in een goede cod namelijk

    0
  8. Anoniem-1845's avatar

    @Anoniem-1676: weer? Heb je aan 1 niet genoeg?

    0
  9. User  avatar
    7143 XP

    Al jaren call of duty gespeeld maar de laatste 2 jaar niet meer en dit gaat nu ook niet meer veranderen er komt geen één call of duty meer in huis .

    0
  10. User  avatar
    10599 XP

    Hype

    0
  11. Anoniem-21's avatar

    @Anoniem-1845: Nee speel een exclusieve uit en verkoop me ps5 met winst. Totdat andere exclusieve komt heb ik er weer een, alleen voor MW2 is voor langere tijd hop hop

    0
  12. User  avatar
    1223 XP

    @Anoniem-5722: Andere studio.

    0
  13. Anoniem-3857's avatar

    toen zampella modern warfare aankondigde in 2007 was ik zwaar sceptisch,maar die man liet zien wat voor level infinity ward kon halen met hun game,en dat bleek een schot in de roos:

    -modern warfare en ²waren grandioos goed,teringgoed zelfs,dat de mw² multiplayer legendarisch werd met hun wapens en vooral maps,ow man dat ene map met de gestrande vliegtuig in het midden was swerelds,maar deze infinity ward zal nooit in de buurt komen van zampella en zijn talent,geen vertrouwen in.

    0
  14. Anoniem-8424's avatar

    @Anoniem-1845:

    Heb er al 6 gehad …. Telkens verkocht. 1 voor mezelf 6 maand. 1 voor mezelf 1 maand. 4 voor maten bemachtigd. Mijn 2 doorverkocht voor zelfde prijs. Geen woeker prijzen.

    Tja, er is niks op die console dat me interesseert op dit moment. Plus lockdown is voorbij. Dus heb ik het al zeker niet direct nodig.

    0
  15. Anoniem-8927's avatar

    @jimke1: en ik maar denken dat jij letterlijk alles koopt… MW2019 was een killer en deze gaat er hopelijk weer overheen!

    0
  16. Anoniem-6260's avatar

    Ik blijf die missie in dat huis geweldig vinden. Echt mooi gemaakt. Hopelijk kunnen we weer zoiets verwachten.

    0
  17. Anoniem-1268's avatar

    “The new era of Call of Duty is coming. #ModernWarfare2”.. The era of 2009 apparently. The date Modern Warfare 2 was released.

    0
  18. Anoniem-3290's avatar

    @Anoniem-5722: Dat is geen Infinity Ward insteek, maar een Raven Software / Activision stuntje om de nieuwe seasons nog een beetje nieuwig te houden.

    0
  19. Anoniem-1159's avatar

    Ik hoop dat deze ook goedkoop gaat zijn (al bij de release), gezien de andere cods bij de release vrij prijzig zijn/waren.

    0
  20. Anoniem-3128's avatar

    Ik kan niet wachten om deze op dag 1 in de Game Pass te spelen #XBOX

    0