Dames opgelet: Take That komt naar je PlayStation toe!

Take That

Begin jaren ’90 werd bijna elke meid gek van één van de succesvolste en beste boybands aller tijden: Take That. De formatie bestond oorspronkelijk eerst uit Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald, Jason Orange en de succesvolste van allemaal Robbie Williams. Nadat Robbie Williams ervoor koos om Take That te verlaten, blezen ze nog met zijn vieren over, wat niet lang meer duurde voordat ze ermee stopte en daarmee heel veel meisjesharten hebben gebroken.

Nu is er weer goed nieuws voor de fans van de succesvolle Britse formatie: ze krijgen een eigen SingStar editie. Take That wordt dus de derde historische band die een eigen editie krijgt van de populaire SingStar franchise, want eerder zijn al ABBA en Queen naar de PlayStation 2 en 3 gekomen. aar alle waarschijnlijkheid kan jij aan het einde van dit jaar volop meezingen met de hits van Take That, zoals Relight My Fire, Babe, Everything Changes en Back for Good.

  1. User  avatar
    58 XP

    Jeeeej

    0
  2. User  avatar
    249 XP

    Mijn vriendin zei al ECHT WAAR 😀

    0
  3. User  avatar
    1584 XP

    Zal wat voor mijn zus zijn, die zat echt te janken op het moment dat ze aankondigden dat ze uit elkaar gingen en stopte!

    0
  4. User  avatar
    151 XP

    Mijn vriendin zei inderdaad ook al, EGT WAAR…

    en ik zei, FAKE THAT… en rende naar de WC…..

    Peace……..

    0
  5. User  avatar
    6621 XP

    HA ik zei toch dat ze gay waren, dat plaatje maakt het nog ff duidelijk 😀

    0
  6. User  avatar
    2449 XP

    Waarom niet The Backstreet boys xD?
    OF Michael Jackson maar dat is niet echt wat voor de dames denk ik:P

    0
  7. User  avatar
    285 XP

    @GlobalSoldier: Inderdaad, waarom krijgen ECHTE bekende artiesten niet een eigen SingStar editie?

    0
  8. User  avatar
    4192 XP

    wtf, waarom dit plaatje?….

    0
  9. User  avatar
    69 XP

    Wauw nog even even en dan heb je SingStar backstreet boys edition XD

    0