De Xbox Games Showcase is door meer dan 92 miljoen mensen gevolgd

blank

Microsoft pakte onlangs groot uit met hun Xbox Games Showcase met games zoals Forza Motorsport, Fable en een vernieuwde versie van Flight Simulator. Vlak daarna volgde een deep dive in het langverwachte Starfield van Bethesda Game Studios.

Dat zijn uiteraard geen malse titels en dat blijkt ook uit de kijkcijfers. Via de Xbox website heeft men namelijk trots gedeeld dat de showcase door meer dan 92 miljoen mensen is gevolgd, waarmee het de meest succesvolle showcase ooit is voor het groene kamp.

Microsoft is daarom vooral enorm dankbaar naar de fans voor hun nieuwsgierigheid, enthousiasme en steun en dat ze uitkijken naar de toekomst van Xbox en hun platforms.

“But most of all, we’d like to thank you for bringing your curiosity, your excitement, and your support. Xbox’s mission is to bring the joy of gaming to everyone, no matter where they are – and your joy at seeing the future of Xbox helps us know we’re on the right path.”

  1. Anoniem-4501's avatar

    Ik vond de showcase ook erg goed allen Avowed was toch niet helemaal wat ik gehoopt had vooral die stijl spreekt mij niet zoo aan

    0
  2. Anoniem-9484's avatar

    We need Activision Blizzard to CoMpEtE with Sony…..lol

    0
  3. Anoniem-2730's avatar

    @Anoniem-4501: Ik ook. Vond m n stuk leuker dan PS. Dus Sony, volgende keer willen wij weer weggeblazen worden.

    0
  4. Anoniem-1349's avatar

    @Anoniem-2730: Dat zal moeilijk gaan als het gros wat Sony uit gaat geven live service titels zijn.

    0
  5. Anoniem-1688's avatar

    Elke console heeft wel wat leuke aan komende 1st party games

    Playstation 5
    Wolverine

    Marathon Live Service game
    Factions Live Service game
    Fairgames Live Service game
    Concord Live Service game
    Twisted Metal Live Service game
    Horizon Live Service game
    Insamniac Live Service Game

    Xbox Games Studio’s

    * Forza Motorsport
    * Forza Horizon 6
    * Perfect Dark
    * EverWild
    * State of Decay 3
    * Avowed
    * The Outer Worlds 2
    * South of Midnight
    * Clockwork Revolution
    * Indiana Jones
    * Wolfenstein 3
    * Starfield
    * The Elders Scroll 6
    * Fallout 5
    * Gears 6
    * Halo Sequel

    0
  6. Anoniem-5911's avatar

    @Anoniem-1688: haha ha ha, aankomende…. wanneer komt es6 en fa5 uit dan?

    0
  7. Anoniem-5302's avatar

    @Anoniem-1688: Je neemt heel veel game van Sony bewust niet mee. En Games die over 5 tot 6 jaar minimaal gaan komen. Waarschijnlijk de volgende Xbox als die er überhaupt gaat komen pas uit.

    0
  8. Anoniem-9683's avatar

    De beste showcase van de laatste tijd was van Ubisoft, konden sony en microsoft niet aan tippen. Nee, ik ben niet Coola 😉
    Ze hadden gewoon toffe games die gelukkig allemaal multiplatform zijn.

    0
  9. Anoniem-9004's avatar

    @Anoniem-5302: Damage Control

    0
  10. Anoniem-6812's avatar

    @Anoniem-9683: ben ik zeker wel met je eens zij lieten wel veel gamplay zien

    0
  11. Anoniem-1566's avatar

    @Anoniem-6812: en toffe games. Vind de (aankomende) exclusives van zowel sony als microsoft totaal niet interessant.

    0
  12. Anoniem-413's avatar

    @Anoniem-1688: @Anoniem-1688: Lol zo is het wel makkelijk hea,

    Last of Us 3
    Horizon Zero Dawn 3
    Nieuwe God of War
    Spiderman 3
    Ghost of Tsushima 2

    Lekker allemaal games opnoemen waar je nog helemaal niks van weet en waarschijnlijk pas een release hebben in 2027 ofso….

    0
  13. User  avatar
    634 XP

    Het was een heel goede showcase. Kortom niets op aan te merken. Die van Ubisoft vond ik daarnaast ook best verrassend goed. Die van Sony was inderdaad wat onder de verwachtingen. We kregen, buiten Spiderman, niet de first party titels te zien waarop velen gehoopt hadden, maar dat komt wel. Leuke aankondigen over het algemeen gezien tijdens summerfest.

    0
  14. Anoniem-5545's avatar

    It just all show and no Go

    0
  15. Anoniem-8368's avatar

    Al die mensen wilden zien hoe MS aan het stuiptrekken was.

    0
  16. Anoniem-8224's avatar

    @Anoniem-413: Hoop dat geen van de door jou genoemde games uitkomen.

    0
  17. User  avatar
    1351 XP

    @Anoniem-413: Precies dit LOVE

    0
  18. Anoniem-8338's avatar

    Helaas staat er nergens of het unieke views zijn. Want ik vraag me toch af hoe pak em beet 2 x zoveel mensen dit hebben gekeken dan dat er een Xbox console hebben. Nu weet ik ook wel dat er vast veel pc gamers tussen hebben gezeten. Maar toch.. Waar is de context. Als 45 miljoen mensen kijken en de stream valt 1 x weg, kun je theoretisch ook aan 90m views komen.

    Delen ze een keer cijfers, is het toch weer niet het hele verhaal.

    0
  19. Anoniem-2893's avatar

    92 miljoen mensen hebben het bekeken, maar het waren niet 92 miljoen mensen tijdens de live stream.

    Zo komt het nu wel over namelijk. En is nogal misleidend (typisch Microsoft, mooier maken dan dat het is).

    0
  20. User  avatar
    1351 XP

    @Anoniem-2893: Echt he 92 miljoen tijdens de stream Lmfao… Nooit van hun leventje M$

    0
  21. Anoniem-4299's avatar

    @Anoniem-2893: “within seven days of the broadcast, we saw over 92 million views across our first ever double feature,” niks misleidend aan wat Microsoft zegt hoor

    0
  22. Anoniem-9527's avatar

    MS is goed bezig. Slimme strategische overnames en een sterke nadruk op Gamepass zullen ervoor zorgen dat het merk Xbox klaar is voor de toekomst. Een toekomst waar vroeg of laat consoles zoals de ze nu kennen overbodig zullen zijn.

    0
  23. Anoniem-7403's avatar

    @Anoniem-9484: De verkoopcijfers liegen niet, vraag me af hoeveel van die 92 miljoen uberhaupt een xbox hebben.

    0
  24. Anoniem-6581's avatar

    @Anoniem-4299: Dat is het wel.. Want er ontbreekt belangrijke context.

    Het is gewoon PR praat van kijk ons eens even populair zijn. Want zolang ze de methode van tellen niet erbij zeggen kan je er werkelijk niets uit opmaken.

    92m unieke views, top. Maar het kunnen net zo goed 9 miljoen mensen zijn die het zelfde filmpje 10 keer kijken. Dat schetst toch wel een heel ander beeld.

    En zolang ze die context er (bewust) uitlaten mag je van iedere PR afdeling bij welk bedrijf dan ook er vanuit gaan dat er een te rooskleurig beeld is geschetst. Als ze met 92m unieke views hadden kunnen pochen hadden ze dat echt niet nagelaten.

    Maar ze hebben goed gezien dat de gemiddelde fan het voor zoete koek slikt.

    0
  25. User  avatar
    3327 XP

    @SaiyanSenshi:

    24 jaar ben je toch? Waarom gedraag je dan als een pubertje van 12 jaar? Er staat namelijk nergens dat Xbox zegt dat de livestream live door zoveel mensen is gevolgd. Maar als je nou helemaal niets met Xbox hebt wat kan. Waarom moet je dan elke keer in elk Xbox artikel je reactie geven? Ik weet het wel puur om te trollen? Waarom zou je dat willen? De sfeer verzieken. Kap daar gewoon mee. En gedraag je naar je leeftijd.

    0
  26. Anoniem-7319's avatar

    @Anoniem-2893: Net zoals Sony beweert dat ze op verkoopsschema zitten met de VR2

    0
  27. Anoniem-8829's avatar

    @SaiyanSenshi: Leren lezen jongen. En niet enkel de titels van artikelen

    0
  28. Anoniem-6579's avatar

    Voor de volgende showcase zullen ze nog meer tijd mogen uittrekken. Dan is het Xbox + Bethesda + Activision Blizzard. De toekomst oogt mooi voor Xbox.

    0
  29. Anoniem-2461's avatar

    @Anoniem-9683: zou voor het eerst zijn dat Ubisoft allemaal ’toffe’ games heeft. Cyberpunk had ook mooie trailers en aardige gameplay video’s. Showcases zeggen mij niets. Bugvrije releases en goede reviews na release date wel. Daarom pre order ik nooit digitale content. Zouden meer mensen moeten doen. Dit zou een hoop shovelware voorkomen.

    0