‘Konami werkt aan remake van originele Metal Gear Solid’

Er gaan al lange tijd geruchten rond dat er gewerkt wordt aan een remake van de eerste Metal Gear Solid. Daar heeft Konami tot op heden geen officiële uitspraken over gedaan, al werd vorig jaar wel Metal Gear Solid Delta: Snake Eater aangekondigd, die ergens dit jaar moet verschijnen.

De Spaanse website Areajugones meldt op basis van verschillende bronnen nu dat de remake van het eerste deel ook al jaren in ontwikkeling is, maar nog in een vroege fase verkeert. De game zou Konami’s meest ambitieuze project tot op heden zijn en zal alle focus krijgen zodra Metal Gear Solid Delta: Snake Eater eenmaal uit is.

De game zou verder exclusief in ontwikkeling zijn voor de PlayStation 5, maar wanneer de titel precies moet uitkomen en wie de ontwikkelaar is, is niet bekend.

  1. User  avatar
    3888 XP

    Eerst Delta afwachten of ik ook hiervoor in de hypetrain stap…

    0
  2. Anoniem-9778's avatar

    Tof, dit vond ik op de ps1 echt geweldig!
    Zou ’t graag nog eens spelen. Epische eindbazen.

    0
  3. Anoniem-3111's avatar

    geniaal spel! het feit dat je je controller in de andere poort moest doen zodat je gedachten niet gelezen konden worden was echt geniaal!!

    0
  4. Anoniem-7052's avatar

    Hiep hoi

    0
  5. Anoniem-4626's avatar

    Ik zou de oude Playstation collectie opnieuw uitbrengen.

    0
  6. User  avatar
    7718 XP

    Heel gaaf 🙂

    0
  7. Anoniem-2007's avatar

    Laat maar komen !

    0
  8. Anoniem-3426's avatar

    Deze game heeft PlayStation gemaakt tot wat het is. Was de beste game voor ps1

    0
  9. Anoniem-514's avatar

    @Anoniem-3426: voor mij ook persoonlijk. Het was net een spannende actie thriller. The best has yet to come :).

    0
  10. User  avatar
    330 XP

    Laat dan alsjeblieft playable cyborg ninja met nog meer moves terug komen.

    0
  11. Anoniem-2534's avatar

    @Anoniem-3111: ik hoop dat daarin tegen nu de trophies ingelezen kunnen worden door psycho mantis.

    0
  12. User  avatar
    2144 XP

    Nooit kunnen spelen heb geen ps1 gehad. Nog paar jaar wachten.

    0
  13. Anoniem-9136's avatar

    @PvdW90: De ps1 versie is sinds kort uitgebracht inclusief 2 en 3. Het is een bundel en ook apart verkrijgbaar

    0
  14. Anoniem-6686's avatar

    @Anoniem-9778: twin snake was de betere versie. ook stuk mooier op de GameCube

    0
  15. Anoniem-7202's avatar

    @Snazzz: nee dankjewel. Gewoon snake. Klaar

    0
  16. User  avatar
    3888 XP

    @PvdW90: MGS1 is nostalgie, een beleving en een game die voor die tijd zo goed was! Verhaal staat als een huis. De game liet me des tijds op de PS1 een interactieve film beleven. Meerdere keren uitgespeeld (bandana en stealth module).

    0
  17. User  avatar
    5 XP

    Dat zou fantastisch zijn! Ik ben erg benieuwd hoe de Snake Eater remake wordt, maar die ziet er al goed uit.

    0
  18. Anoniem-5895's avatar

    Als ze dit goed aanpakken dan hebben ze goud in handen!

    0
  19. User  avatar
    88 XP

    @Anoniem-3426: soort van eens, denk ik? Het was heel avant-garde voor die tijd, zowel grafisch als gameplay-wise.

    0
  20. Anoniem-5789's avatar

    @Anoniem-6686: tja, grafisch zeker maar ik kon niet wennen aan de niet kloppende sound effects tov ps1 versie 🙂

    0
  21. Anoniem-5789's avatar

    @Anoniem-6686: ik kon niet wennen aan de niet kloppende sound effects tov de ps1 versie. Ondanks dat ie er een stuk beter uitziet

    0
  22. User  avatar
    2144 XP

    @Anoniem-9136: klopt maar denk dat ik het grafisch gezien niet kan behappen hoe goed het verhaal ook is.

    0
  23. User  avatar
    2144 XP

    @PBJ85: daarom ben ik zo fan van kojima het is altijd net alsof je een film speelt. Vond gameplay van bijv een death stranding op een geven moment gewoon erg saai worden. Maar door het verhaal ging ik door omdat die zo meesterlijk is. Hopen dat de remake doorgaat en ik de zelfde ervaring krijg die jij kreeg bij de ps1 versie.

    0
  24. User  avatar
    3888 XP

    @PvdW90: ik ga nooit meer het zelfde effect krijgen al s de eerste keer dat ik de game speelde. Dit was magisch. Ik weet nog dat ik de demo disc had een paar weken voordat de game uit kwam (zet toen bij de Power Unlimited). die demo helemaal grijs gespeelt! de zwarte onderkant van de PS1 disc was bijna grijs geworden 😀

    0
  25. Anoniem-5273's avatar

    laat het waar zijn

    0