Volgende Metro is mogelijk een virtual reality game

Het is alweer sinds 2019 dat we voor het laatst met een nieuwe Metro-game aan de slag konden en ontwikkelaar 4A Games is al geruime tijd bezig met een nieuw deel. Mogelijk wordt deze titel getoond tijdens de aankomende State of Play, gezien de game in het lijstje van de gelekte line-up voorkomt.

Verschillende insiders, waaronder Insider Gaming melden nu dat de volgende titel in de reeks een singleplayer virtual reality game is. De game zou Metro: Awakening VR heten en hierin zou je als speler ontwaken uit een droomsequentie in je basis van waaruit het avontuur start. Dit is de enige, korte omschrijving die we hebben en klinkt plausibel met de titel.

Mits deze informatie klopt, dan is het aannemelijk dat het een game voor PlayStation VR2 is, waarmee Sony dan pakweg een jaar na de release van het platform eindelijk weer een killer app in de pijplijn heeft zitten. Iets wat het platform wel kan gebruiken. Bij meer nieuws lees je het hier.

  1. User  avatar
    672 XP

    Heel vet als dit klopt!

    0
  2. Anoniem-270's avatar

    Jammer had gehoopt op iets anders

    0
  3. Anoniem-9921's avatar

    Jammer nou heb ik er niets meer mee

    0
  4. Anoniem-4733's avatar

    Nee he, zo excited om eindelijk weer een nieuwe Metro te spelen na 5 jaar en dan krijg je dit…. Laat dit niet waar zijn aub

    0
  5. Anoniem-1100's avatar

    Prachtig leuk voor gamers die de vr2 hebben echt fantastisch

    0
  6. Anoniem-1639's avatar

    Hoop dat Sony hiermee blijft doorzetten komend jaar voor de PSVR2.

    0
  7. User  avatar
    1639 XP

    Hmm, de laatste vond ik persoonlijk niet zo best. (Krijg mij niet geboeid). Door alleen te focussen op vr is het aantal mensen dat de game kan spelen aanzienlijk kleiner (percentueel gezien niet veel mensen met vr). Ik denk als ze het zo aanpakken als RE village het meer kans heeft. Maar dat is mijn mening.

    0
  8. User  avatar
    88 XP

    Het zou super zijn als dit óók PSVR2 wordt. Die VR2 line-up moet echt gespekt worden, want het ligt nu doorgaans stof te happen. Metro verdient het echter ook om door mensen met een minder diepe portemonnee gespeeld te kunnen worden.

    0
  9. User  avatar
    7718 XP

    Zou mooi zijn voor de VR eigenaren 🙂

    0
  10. Anoniem-758's avatar

    1 en 2 waren geweldig, exodus niet

    0
  11. Anoniem-2381's avatar

    zucht

    0
  12. Anoniem-2381's avatar

    @Anoniem-4733: precies zou domme zet zijn

    0
  13. Anoniem-6188's avatar

    Coola?

    0
  14. User  avatar
    718 XP

    Ben geen fan van VR, hopelijk komt die ook zonder VR uit want ben wel een fan van Metro

    0
  15. Anoniem-9121's avatar

    Voor de gene die hier hopen op wat anders hebben overduidelijk geen ervaring met VR want VR is de toekomst en ontzettend leuk.

    Enige wat VR is echt mist zijn superieure graphics en toch wel meer comfort.

    0