Crash Bandicoot 5 zou stilletjes zijn geannuleerd

Vier jaar terug kwam Crash Bandicoot 4: It’s About time uit en sindsdien zitten fans te wachten op een vervolg. De ontwikkelaar van dienst, Toys for Bob, werd haast gesloten door Microsoft, maar kon onafhankelijk verder waarmee zij als hoofdontwikkelaar van de franchise in principe met een nieuw deel aan de slag kunnen.

Nu blijkt echter dat het vijfde deel zelfs al in ontwikkeling is geweest, maar is geannuleerd. Nicholas Kole, een character artist, die bij Toys for Bob aan Spyro Reignited Trilogy en Crash Bandicoot 4: It’s About Time heeft gewerkt, heeft op X aangegeven dat het vijfde deel in ontwikkeling was, maar dat de game werd geannuleerd.

Volgens hem zouden harten gebroken worden als mensen meer over Crash 5 zouden ontdekken, de game die helaas nooit had mogen zijn. Daarnaast spreekt hij over Project Dragon dat zou zijn geannuleerd. Dit is een ander project bij een andere studio dat drie jaar in ontwikkeling zou zijn geweest, maar meer informatie deelt hij er niet over.

  1. Anoniem-7501's avatar

    Project dragon misschien Spyro 4 en dus ook geannuleerd

    0
  2. User  avatar
    3310 XP

    Nou hopelijk maken ze hem nu alsnog deel 4 was echt een briljante game. En ze zijn tenslotte met een game bezig voor Xbox. Dus ik hoop alsnog de uitwerking van Crash. Of het allermooiste is natuurlijk een nieuwe Banjo kazooie game.

    0
  3. Anoniem-4362's avatar

    met dank aan microsoft die zo nodig studio na studio moest opkopen,
    en nu mooie games om zeep helpt

    0
  4. User  avatar
    7551 XP

    @Smaakmaker: Klopt, deel 4 is een geweldige game 🙂 Speel je de game toevallig op xbox op ps5? Ik speel de game op ps5 en vraag me af of er geluid uit de dual sense controller (speaker) hoort te komen tijden het spelen? Ik hoor namelijk geen geluid maar dacht dat het eerst wel het geval was.

    0
  5. User  avatar
    3310 XP

    @mrb: Heb het volgens mij een 2e keer uitgespeeld op de ps5. En de eerste keer op Xbox. Maar of er geluid uit de controller kwam weet ik niet meer zo goed.

    0
  6. Anoniem-9526's avatar

    Dat is maar goed ook. Altijd crap geweest

    0
  7. User  avatar
    3310 XP

    @Anoniem-9526: Wat een onnozele opmerking weer. Het laatste deel was echt geweldig. Dat het niet jou ding is. Helemaal prima. Maar ga dan dit soort rare dingen schrijven.

    0
  8. Anoniem-635's avatar

    @mrb:

    Crash 4 op de PS5 heeft naast de hogere resolutie, haptic feedback en 3D audio, geen speaker geluid implementatie via de Dualsense controller.

    0
  9. Anoniem-7329's avatar

    Niet erg.

    0
  10. User  avatar
    7551 XP

    @Smaakmaker: Bedankt voor de terugkoppeling, ik kan het ook niet gevonden krijgen op internet.

    0
  11. User  avatar
    7551 XP

    @Anoniem-635: Ah dankjewel voor de informatie 🙂

    0
  12. Anoniem-516's avatar

    @Anoniem-4362: Ja bedankt! MS met het omzeep helpen van de goede games/studio’s enz.

    0
  13. Anoniem-2432's avatar

    Banjo Kazooie !!!!

    0
  14. Anoniem-1604's avatar

    @Anoniem-7501:

    Project dragon is/was een totaal nieuwe IP, een crafting game gebaseerd op Minecraft, met zelda breath of the wild elementen

    0
  15. Anoniem-1944's avatar

    Ms is deze generatie wel top in studio’s sluiten en zorgen dat bepaalde franchises niet meer bestaan. Bedankt Ms!

    0