Het is dit jaar regelmatig voorgekomen dat er in een maand veel games uit de bibliotheek van PlayStation Plus Extra en Premium verdwijnen. Helaas is dat volgende maand wederom het geval.
Op 17 december zullen er maar liefst 13 titels verdwijnen uit de digitale service van PlayStation. Zo zullen er onder andere een aantal Mega Man-games niet langer te spelen zijn via een abonnement op PlayStation Plus Extra en Premium.
De volledige lijst is als volgt:
- Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin (PS5, PS4)
- Moonscars (PS5, PS4)
- Mega Man 11 (PS4)
- Grime (PS5, PS4)
- Tinykin (PS5, PS4)
- Prodeus (PS5, PS4)
- Mega Man: Legacy Collection (PS4)
- Mega Man: Legacy Collection 2 (PS4)
- Evil Genius 2: World Domination (PS5, PS4)
- Judgment (PS5, PS4)
- Dead Island Definitive Edition (PS4)
- Dead Island: Riptide Definitive Edition (PS4)
- GigaBash (PS5, PS4)
Mocht je deze games nog willen spelen, dan heb je daar nu nog beperkt de tijd voor.


Ben ik blij hier geen abonnement meer op heb. Heb liever fysieke games. Fijne dag
Ps plus extra heeft een goeie run gehad het eerste jaar maar, nu is het 120 euro per jaar en elke maand kun je steeds minder games spelen. Het is echt zinloos om ps plus extra of premium te kopen behalve als je echt genoeg geld hebt. Sony focust met zijn game divisie de laatste tijd ook vooral op deze soort mensen zoals de altijd al gedaan hebben bij hun andere divisies.
@Anoniem-1646: beide hier.
Vind het toch ook soms fijn zonder disk te kunnen spelen.
Ik kijk gewoon waar het goedkoopste is.
@Anoniem-1646: Bedankt voor de deze waardevolle info. Jij ook een fijne dag.
@Anoniem-1646: wat een waardevolle informatie. Bedankt hiervoor. U ook een fijne dag.
Blij dat ik psplus opgezegd heb. Zelfs first party games worden eraf gehaald
Aan deze games mis ik persoonlijk niets dus het maakt me niets uit ook.
@Anoniem-1646: @Anoniem-1773:
Jullie zijn zelfs zo blij dat je dit bij ieder topic over de games op psextra blijft herhalen. Beetje opvallend getroll.
En daarom zijn games op disc beter. dan kun je nog altijd spelen tenzij ze alleen online te spelen is dan pech game weg.
Wat is digitaal nou goed hé makkelijk voor luie mensen dus digitale dwang is plicht en dat is niet goed wand alleen digitaal is vrijheid weg
Daarom vind ik games moeten ook meer splitsscreen multiplayer team play coop of VS multiplayer weer krijgen weer oude wets leuk op de bank en is ook veel gezelliger wat snacks erbij drankje game avondje of bij nat koud weer fijn om te doen.
Nou en… ieder maand hetzelfde gezeik. Er komen ook weer genoeg games terug. We weten onderhand toch wel hoe dit soort service werken? En toch iedere maand weer een artikel op alle nieuwsbrief. En toch klik ik er ook weer op :S
@Anoniem-6779: 120? Ik betaal 79 per jaar voor Premium. Dikke prima voor mij! Fijne dag.
@TommyNL: circle of life!
Simba je gaat het nog leren!!
Stemmen met je knip, zo moeilijk is dat toch niet.
@Kassandra:
Irritant figuur.
@TommyNL: waar vind je die dan zo goedkoop? Bij de aanbiedingen van Sony zelf heb ik die nog niet aan die prijs geweten denk ik.