
In 2004 verscheen de first-person shooter Painkiller wat door de jaren heen is uitgegroeid tot een culthit. Deze game keert nu terug, want Saber Interactive en 3D Realms hebben aangekondigd dat ze Painkiller gaan rebooten.
Het betreft hier een ‘moderne reimagining’ van de shooter die destijds werd ontwikkeld door People Can Fly. De reboot zal zowel de klassieke wapens als ook nieuwe wapens bevatten en het is mogelijk om de game met drie man in coöp te spelen.
Een specifieke releasedatum is nog niet bekend, maar de reboot staat gepland voor een release in het najaar van 2025 op de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc.

Vet zeg, ziet er goed uit. Ik ben erg benieuwd!
Laat maar komen!
Ik heb het origineel op xbox 360
Originele was grauwer en donkerder. Zie hier toch te veel vrolijke kleurtjes. Jammer. Maar ga hem toch in de gaten houden
Nice!