Het duurt nog een maand voordat Summer Game Fest van start gaat en dat staat altijd bol van de shows en aankondigingen, wat afgetrapt wordt met de Summer Game Fest showcase. Hoewel we nog geen details hebben over wat we daar mogen verwachten, duiken nu wel de eerste geruchten op.
Zo werd insider/leaker NatetheHate gevraagd of we iets mogen verwachten rondom Tomb Raider, Project 007 en The Wolf Among Us 2 tijdens het evenement. Hij treedt niet in detail, maar geeft wel aan dat we in ieder geval één van de genoemde titels mogen verwachten.
We achten de kans groot dat Project 007 getoond gaat worden, gezien die game al in 2020 werd aangekondigd en de ontwikkeling volgens de laatste berichten erg vlot zou verlopen. Desalniettemin is het afwachten. De showcase zal op 6 juni plaatsvinden.
Ohhh, The Wolf Among Us 2. Daar kijk ik enorm veel naar uit
Eindelijk meer Wolf Among Us 2 nieuws, hyped!
Tomb Raider… Helll Yeah! en Project 007 is toch van IO-Interactive (makers Hitman?) dan weet dat het gewoon goed is! niet speciaal maar gewoon degelijk en goed!
Het is al jaren geleden dat is aangekondigd dat Tomb Raider in ontwikkeling is. Wordt tijd voor een echte trailer
Lama komen. IO met 007 word smullen.
Gewoon alle drie. Maar het meest ben ik benieuwd naar Tomb Raider.
Project 007 is iets waar ik als diehard Bondfan enorm naar uitkijk. Zeker ook omdat IOI deze maakt. Hitman WOA speel ik nog steeds dagelijks en is 1 van mijn favoriete games. Ik dacht destijds al dat ze de perfecte studio zouden zijn voor Bond. Hitman is eigenlijk al een soort veredelde Bondgame.
Laat maar komen!
The wolf among us 2 zou 2 of 3 jaar geleden al uitkomen en is er nog steeds niet en ik zeg komt ook niet meer.
De volgende Tomb raider!!!!
Oh een nieuwe 007 game lijkt mij best tof, vroeger goed mee vermaakt met meerdere delen, vooral op de ps2.
Ohhh Tomb Raider!! Ik hoop het
Tomb Raider en 007, laat ma komen!