Na de release heeft Team Asobi verschillende extra levels voor Astro Bot uitgebracht en de ontwikkelaar is zeker nog niet klaar met deze titel. Tijdens State of Play heeft game director Nicolas Doucet aangekondigd dat er vijf nieuwe levels in aantocht zijn.
Op 10 juli zullen deze levels toegevoegd worden als onderdeel van de Vicious Void Galaxy. Deze vijf levels vereisen dat je al je skills combineert om ze tot een goed einde te brengen. De vijf levels zijn:
- Twin-Frog Trouble
- Suck It Up
- Handhold Havoc
- High Inflation
- …
Daarbij geeft men ook aan dat als je de vijf levels voltooit, er misschien een leuke verrassing wacht. In elk level mag je ook speciale Bots verwachten, maar die moet je te zijner tijd zelf gaan ontdekken.
Tot slot is aangekondigd dat er een geüpdatete versie van de Astro Bot Limited Edition DualSense controller onderweg is. Deze controller verschijnt later dit jaar en komt met een twist rondom het touchpad. Hier zal de ontwikkelaar binnenkort meer over bekendmaken.


Netjes van de makers
Nice!
De Astrobot PS5 controller komt later dit jaar ook weer terug vertelden ze, nice!
Super tof dat de Astrobot PS5 controller ook weer terug terugkomt!
Dan wordt het nu de hoogste tijd om deze game als PS+ extra aan iedereen die lid is te “lenen”.
Super!!
Heel gaaf, mijn favoriete game op PS5 🙂
@Anoniem-8057: why ze verdienen nog gewoon geld aan de verkoop.
Het mag ook niets kosten he?