Hoewel alle ogen van de Resident Evil fanbase gericht zijn op Resident Evil: Requiem, lijkt Capcom nog meer gerelateerde content in de pijplijn te hebben zitten. Capcom breidt het Resident Evil-universum verder uit met een gloednieuw project voor mobiele platformen.
De game draagt de naam Resident Evil: Survival Unit en wordt ontwikkeld in samenwerking met Joycity (bekend van 3on3 FreeStyle Rebound) en Aniplex (Demon Slayer -The Hinokami Chronicles 2). De volledige onthulling van Resident Evil: Survival Unit vindt plaats tijdens een speciale online showcase, die gepland staat voor donderdag 10 juli 2025 om 22:00 uur. Tijdens dit evenement krijgen we waarschijnlijk een eerste blik op de gameplay en de strategie-elementen van deze nieuwe mobiele telg binnen de survival horror-serie.
Opvallend is dat Shinji Hashimoto, voormalig producer bij Square Enix en mede-bedenker van Kingdom Hearts, betrokken is bij het project. Hashimoto vervulde jarenlang een sleutelrol binnen de Final Fantasy-franchise en was lid van de directie bij Square Enix, tot hij in 2022 daar vertrok. Inmiddels is hij actief bij Sony Music Entertainment Japan, waar hij nu dus ook weer betrokken is bij een grote gamerelease.
Ik ben benieuwd, ga het in de gaten houden.
vraag me af hoelang deze game het gaat volhouden vooraleer het uit de app stores verdwijnt
Ben benieuwd