Bij het opnieuw leven inblazen van Silent Hill hoort ook een nieuwe film dacht Konami en zodoende wordt er gewerkt aan een nieuwe productie. Deze film zal op 23 februari 2026 in de bioscoop moeten draaien en daar is nu een teaser trailer van vrijgegeven.
De film wordt geregisseerd door Christophe Gans, die ook verantwoordelijk was voor de originele Silent Hill-film uit 2006. De beelden van Return to Silent Hill zijn beknopt, maar geven wel een goed beeld wat we van de sfeer mogen verwachten.


Don’t knock it till you watched it, I know. Maar adhv deze trailer ben ik not impressed. Ziet eruit als veel jump scares, weinig Silent Hill spanning en gebaseerd op de trailer zeer matige CGI. Just my two cents, ik kan het helemaal verkeerd hebben maar als de verwachtingen getemperd zijn, dan zou het alleen maar mee kunnen vallen.