Black Ops 7 komt eraan: Activision onthult launchtrailer en pc-specs

Activision heeft de officiële launch trailer en pc-specificaties gedeeld voor Call of Duty: Black Ops 7, dat op 14 november 2025 verschijnt voor PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc. De trailer biedt een cinematische blik op de drie hoofdmodes van de game: campagne, multiplayer en zombies, en laat zien dat de nieuwe Black Ops wederom inzet op explosieve actie en duistere thematiek.

Bekend verhaal, nieuwe intensiteit

De trailer toont beelden uit de verhaalcampagne waarin spelers te maken krijgen met politieke spanningen, geheime operaties en intense vuurgevechten in uiteenlopende omgevingen. Ook de terugkeer van de klassieke Zombies-modus krijgt een prominente rol, met nieuwe vijanden, wapens en maps die verwijzen naar eerdere delen in de reeks.

Hoewel Activision nog weinig inhoudelijke details deelt over de campaign, lijkt de focus opnieuw te liggen op psychologische oorlogsvoering en spionage, met een nadruk op cinematische presentatie en realistische actie.

Pc-specificaties minder veeleisend dan verwacht

Naast de trailer heeft Activision de volledige pc-systeemvereisten bekendgemaakt. Opvallend is dat Black Ops 7 minder zware eisen stelt dan veel recente AAA-titels, wat het spel ook toegankelijk maakt voor mid-range systemen.

Minimale vereisten:

  • OS: Windows 10 (64-bit)
  • CPU: AMD Ryzen 5 1400 of Intel Core i5-6600
  • RAM: 8 GB
  • GPU: AMD Radeon RX 470, NVIDIA GTX 970 / 1060 of Intel Arc A580
  • VRAM: 3 GB
  • Opslag: SSD met 115 GB vrije ruimte

Aanbevolen vereisten:

  • OS: Windows 11 (64-bit)
  • CPU: AMD Ryzen 5 1600X of Intel Core i7-6700K
  • RAM: 12 GB
  • GPU: AMD Radeon RX 6600XT, NVIDIA RTX 3060 of Intel Arc B580
  • VRAM: 8 GB
  • Opslag: SSD met 115 GB vrije ruimte

Voor 4K Ultra:

  • OS: Windows 11 (64-bit)
  • CPU: AMD Ryzen 5 5600X of Intel Core i7-10700K
  • RAM: 16 GB
  • GPU: AMD Radeon RX 9070XT of NVIDIA RTX 4080 / 5070
  • VRAM: 16 GB
  • Opslag: SSD met 115 GB vrije ruimte

PC-systeemeisen Call of Duty: Black Ops 7.

Handhelds officieel ondersteund, maar met vraagtekens

Activision bevestigt dat Black Ops 7 “volledig is geoptimaliseerd” voor pc-handhelds, waaronder de ROG Ally en ROG Ally X. Het team belooft verbeterde UI-ondersteuning, schaalbare weergave op kleinere schermen en vloeiende prestaties zonder verlies van beeldkwaliteit.

Toch ontbreken concrete details over framerate en resolutie, waardoor het nog onduidelijk blijft hoe goed de game daadwerkelijk draait op draagbare hardware.

Nog tien dagen tot de lancering

Met de lancering op 14 november in zicht, warmt Activision de hype verder op. Black Ops 7 moet volgens de uitgever een van de meest ambitieuze delen in de serie worden, met sterke focus op verhalende diepgang, next-gen prestaties en cross-platform optimalisatie.

Meer Call of Duty: Black Ops 7

Meer