Ook Just Cause krijgt een verfilming

Het regent binnenkort films over games, mogen we alles geloven. Na eerdere bekendmakingen over een film over Uncharted, inFAMOUS, Kane & Lynch en vermoedelijk in 2011 Metal Gear Solid is er weer een nieuwe film aangekondigd. Het gaat om niets minder dan de spectaculaire Hollywoodgame Just Cause.

Een beetje verwonderlijk is dat niet, omdat de game zelf al een aardige filmsetting heeft en de stunts Hollywoodwaardig zijn. De film komt onder de handen van producer Andrian Askarieh, onder meer bekend van Hitman. Ook is hij bezig met de verfilming van Kane & Lynch.

“Hitman was a very successful movie for Fox, and I wanted to find a similar project in terms of its genre, international appeal and ability to do for a price, but do it independently in order to maximize the creative and financial upside that a project like this could generate.”

  1. User  avatar
    85 XP

    i loved that game 😀

    0
  2. User  avatar
    863 XP

    Je word er mee DOODgegooid.

    0
  3. User  avatar
    3343 XP

    Vet, ik ga er naar uitkijken! (H)

    0
  4. User  avatar
    4192 XP

    Deze film lijkt me een te hoog ‘hollywood’ gehalte hebben en daarom ook niet leuk, te fake

    0
  5. User  avatar
    19 XP

    Allemaal onzin, haha…
    Wat een domme geruchten ook je weet best dat dit allemaal niet waar is, ik weet niet waar je dat vandaan haalt man. Kom op hou op met posten van shit.

    0
  6. User  avatar
    6621 XP

    Vind het mr een te over de top spel dus film word denk ik niet echt beter.

    0