Een God of War film behoort al erg lang tot de mogelijkheden, maar zoals wel vaker het geval is met dergelijke projecten (lees: het omzetten van een game tot een twee uur lange ervaring op het witte doek), bleef nieuws omtrent Kratos’ bioscoopdebuut altijd erg lang circuleren in de geruchtensector. Dat men er wel degelijk mee bezig is blijkt uit een bericht van The Hollywood Reporter. Het originele scenario van de God of War film, geschreven door David Self (tevens de executive producer), wordt volgens de bron op dit moment herschreven door Patrick Melton en Marcus Dunstan.
Wat zeg je? Wie? Ja, wij moesten ook twee keer kijken, maar de heren hebben hun strepen toch al netjes verdiend. Ze hadden een hand in de scenario’s van de tweede Saw trilogie (IV, V en VI) en de Feast films, niet meteen hoogstaande literatuur maar toch op zijn minst een vermelding waard. Hun achtergrond in het horrorgenre zou best wel eens goed kunnen uitpakken voor een God of War verfilming, aangezien Santa Monica in de God of War games ook niet om een emmer bloed meer of minder verlegen zat. Bereid je wel voor op een gezonde dosis cheese… en uiteraard het nodige geschreeuw.
Doe maar niet,,
Doe maar wel..
Games naar films word bagger en andersome ook
En toch zijn er genoeg games die op het witte doek, mits goed gemaakt, best kunnen aanslaan, ik noem een Uncharted, Assassins Creed en voor de kleintjes LBP x)
Overigens waren de Resident Evil films, alsmede die van Tomb Raider best goed te noemen.
@Esromeron: Volledig akkoord. Alleen is Uncharted naar mijn mening als game al filmisch genoeg – daar hoeft wat mij betreft geen filmversie van gemaakt te worden. Laat Nathan Drake aub blijven wie hij nu is. (de gedachte alleen al dat Mark Wahlberg de rol op hem zou nemen…)
Resident Evil is misschien geen slechte film, maar als fan van de games blijf je er best ver van weg. Stand-alone is het best bekijkbaar en zelfs een aangename actiefilm, maar het is tevens een ware verkrachting van de Resident Evil mythologie.
geen Uwe Boll? 🙁
haha 😉
@Esromeron:
Haha mee eens
@217.123.140.xxx:
Postal was awesome xD
Wat is dat toch met die verfilmingen van games. God of War film is al zeven jaar in de maak, Shadow of the Colossus werd twee jaar geleden al aangekondigd. BioShock film schiet voor geen meter op en ook Uncharted wil niet echt vlotten.
Bij veel films zit notabene Sony Pictures Entertainment achter de projecten en dat is geen lullige club. Ja, de kwaliteit is bagger van Uwe Boll, maar één ding kunnen we hem meegegeven… hij is een stuk sneller dan Sony en die andere toko’s.
@Rastapopulos: Klopt, maar ik heb liever géén film dan een film van Uwe Brol.