Dayz kan naar de PlayStation 3 komen

Het kan zijn dat je wel eens gehoord hebt van DayzMod. DayzMod is een add-on voor de PC-game Arma II: Combined Operations. DayzMod is in een korte tijd aardig populair geworden en heeft inmiddels bijna 1,1 miljoen spelers. DayzMod tovert de wereld van Arma II om in een heel groot gebied waar mensen geïnfecteerd zijn. Jij moet in een map met een oppervlak van 225 vierkante kilometer zien te overleven.

Dit kun je alleen doen, maar het leukste is om de game co-op te spelen met vrienden en goed samen te werken. Dean Hall van DayzMod zou de game graag lanceren op de PS3, Xbox 360 en Mac in de vorm van een stand-alone versie. Hiervoor moet er wel veel vraag zijn en moet de game populair genoeg zijn op de PC. Hieronder hebben we een video voor je die de game DayzMod toont.

Zouden jullie deze game spelen als hij op de PS3 verschijnt?

  1. User  avatar
    57 XP

    ja zeker maar zou leuk zij als het ook online kan!! en dan dat mensen ook zombies kunnen zijn..

    0
  2. 94.210.97..xxx's avatar

    IK zou deze game zeker gaan spelen

    0
  3. User  avatar
    2449 XP

    @maffo95: De game is online op de PC, dus dat zal ook wel zijn bij de console versie (mocht die natuurlijk komen)

    0
  4. User  avatar
    71 XP

    Geweldige game, al vele uren in gestopt zou het wel willen zien op de ps3.

    0
  5. Naam…'s avatar

    Tegen zombies overleven is niet zo’n probleem. Als je een medespeler tegenkomt op de server van ongeveer 100 man dan is het meestal kill or be killed

    0
  6. 94.224.38..xxx's avatar

    Heb Arma 2 op PC samen met een vriend gekocht enkel voor dayZ. Als echte PS3 fans leent de game zich toch wel beter op PC. Het is namelijk best uitgebreid en we bekijken vaak dingen op het internet enzo maar als de besturing goed is waarom niet voor PS3. De PC versie is nog maar alpha dus het gaat denk ik dan nog wel lang duren

    0
  7. Naam…'s avatar

    Wowowowowowowowow dit spel is gewoon te awesome als hij naar ps3 gaat dan word het ziek

    0
  8. User  avatar
    773 XP

    Er zijn voor de PS3 misschien iets te weinig knopjes? En dan moeten ze de map echt veel kleiner maken…

    0
  9. mar's avatar

    Absoluut. Zou m kapotspelen.

    0
  10. 77.250.114.xxx's avatar

    duhh dat was niet moeilijk tuurlijk wil ik dat spelen op de ps3

    0
  11. 94.210.84.xxx's avatar

    Zou leuk zijn maar de besturing van arma 2 is best wel veel zooi, dat kan je niet zomaar op de ps3 regelen.

    0
  12. User  avatar
    18 XP

    @Thijs:
    waarom zou de map kleiner moeten? ik bedoel die map van Feul is ook gestoord groot

    0
  13. 213.34.250..xxx's avatar

    De map is 225km 😉 De map is enorm. 225m lijkt me onwaarschijnlijk.

    0
  14. User  avatar
    773 XP

    @Denniskuhh: Welk spel is dat? Fuel/feul? Maar 225 km² is wel heel erg veel.

    0
  15. User  avatar
    1039 XP

    dit is een zombie game, een besturing zoals battlefield 3 zou echt volstaan. dit zou wel eens een topper kunnen worden

    0
  16. User  avatar
    1039 XP

    heeft wel wat weg van the walking dead tv serie

    0
  17. User  avatar
    16 XP

    Het verschil met Fuel zit er wel in dat DayZ een beperkt aantal voertuigen heeft en deze niet automatisch hersteld worden. En het enige voertuig wat in de buurt komt qua Fuel snelheden is de helicopter.

    De fuel map te voet oversteken zou dan ook veel te lang duren. Voor de huidige DayZ map vind ik het nog meevallen. Ik denk wel dat het lukt onder de 2 uur als ge blijft doorlopen met een licht wapen in de hand.

    0
  18. User  avatar
    1040 XP

    Laten ze gewoon Arma voor de Ps3 maken inplaats van die domme zombie rotzooi!

    0
  19. User  avatar
    773 XP

    @Hypoman: En je PS3 laten afbrinden door overhitting? Goed idee!

    0
  20. User  avatar
    43 XP

    Zeker weten dat we deze game gaan spelen;-)

    0
  21. User  avatar
    771 XP

    Dit spel is zo fucking populair..

    0