Counter Strike: Global Offensive verschijnt 12 september


Recent verscheen Counter Strike: Global Offensive in de Amerikaanse PlayStation Store en in de eerste instantie zou de game gelijktijdig in Europa verschijnen. Echter bij de PlayStation Store update, waarbij de game zou moeten zitten, ontbrak deze titel merkwaardig genoeg. Sony kwam kort daarop met de verklaring dat de game een kleine vertraging had opgelopen en dat ze snel met meer informatie over de definitieve releasedatum zouden komen.

Inmiddels is er een nieuwe datum bekend, zo blijkt uit een Tweet van Sony PlayStation België. Een Twitter gebruiker vroeg om meer informatie, waarop Sony antwoordde dat ze vanuit het hoofdkantoor hadden begrepen dat de game op 12 september zou gaan verschijnen in de Europese PlayStation Store. Dat is dus volgende week woensdag, dus iedereen die zit te wachten op de game… nog één weekje geduld opbrengen.

 

  1. Casey's avatar

    Krijgt de PSN+ leden dan ook de demo of is het enkel de game welke naar de Europese store komt?

    0
  2. User  avatar
    1464 XP

    Ik heb de game al binnen, US versie, ik ga er vanuit dat ik gewoon met de EU spelers kan spelen?

    0
  3. 89.98.48.xxx's avatar

    @VinnieWalker:
    Dat sowieso wel, want hoe kunnen we dan spelen met amerikaanse spelers bij CoD bijv? Maar hoeveek heeft ie dan gekost in dollars? En hoeveel gaat ie kosten in euros?

    0
  4. User  avatar
    483 XP

    Klopt al niet meer:

    Playstation Blog EU:

    “Sorry to dissapoint folks, but that Tweet is not true. I’m not saying it won’t release on 12/9 or on any other particular date, but London has made no such announcement.”

    0
  5. 217.149.129..xxx's avatar

    @Klart: thnx

    0
  6. User  avatar
    1489 XP

    Krijgen de psn+ leden trouwens nog die demo ? of hoe zit dat momenteel want ben wel heel erg benieuwd ! Ik ben bang dat ik net naast de pot pist, want me ps+ abbo loopt 15 sept af…

    0
  7. 94.210.17.xxx's avatar

    Nu is het al weer te laat

    0
  8. User  avatar
    1464 XP

    @89.98.48.xxx:

    Lijkt me ook maar je weet het niet.
    Ik betaalde 15USD tegen een wisselkoers van 1 op 1 (kaartje online gekocht, 20€ is 20$)

    0
  9. 94.214.150..xxx's avatar

    speel al US versie gisteravond gehaalt , strax ps move koopen kijk of dat werk :p

    0
  10. 84.25.10..xxx's avatar

    Als hij volgende week niet komt, Koop ik hem nooit meer!!!

    0
  11. User  avatar
    162 XP

    @rva_96:

    Kheb zelf CS:GO op m’n xbox en er was een 45 minute trial voordat je hem kocht. Neem aan dat je dat ook op de PS krijgt, zelfs al heb je geen PSN+?

    0
  12. User  avatar
    1489 XP

    @ramon284: I hope so <3 kon je ook met die demo online ??? ( als er een SP in zit, eerste CS game dus weet niet of het MP only is )

    0
  13. 77.170.208..xxx's avatar

    zit bij Counter Strike: Global Offensive ook een zombie-modi?? lijkt me wel leuk een beetje Left 4 dead achtige Counter Strike game.

    0
  14. User  avatar
    162 XP

    @rva_96:

    Het spel is alleen MP ( en een offline oefenmodus + offline tegen bots ) dus ja je kon gewoon online. heb gewoon 3 kwartier online gameplay gekregen en het spel daarna gekocht. 😉

    Het kan wel zijn dat dit anders is bij de playstation store ( koop ik bijna nooit wat ), bij xbox arcade games heb je namelijk bijna altijd een trial, en na een bepaalde tid / bepaald level zegt ie dat je hem moet kopen of afsluiten.

    0
  15. User  avatar
    1489 XP

    @ramon284: Ik heb het kunnen vragen aan playstationNL op facebook en kreeg als antwoord dat we geen demo kregen, aangezien dit alleen voor Amerikaanse store was…. Helaas 🙁

    0
  16. 195.241.142.xxx's avatar

    Beste psx-sense als jullie je comments hadden gelezen zag je dit al staan in het topic vna de release lijst van games in september
    http://tinyurl.com/cyybhc3

    0

Meer Counter Strike: Global Offensive

Meer