Eind deze maand verschijnt FIFA 13 op onder andere de PlayStation 3 en naar goede gewoonte zal Electronic Arts ook dit jaar weer een demo vrijgegeven van de nieuwe footie. Onze collega’s van Push Start melden dat deze demo volgende week woensdag 11 september zal gaan verschijnen.
Naast dat dan de demo verschijnt kunnen we jullie ook vertellen welke clubs er in de demo speelbaar zijn:
- AC Milan
- Arsenal
- Borussia Dortmund
- Juventus
- Manchester City
Wat de inhoud op deze clubs na van de demo zal zijn is nog niet bekend, maar het valt te verwachten dat je een eerste helft kunt spelen via de ‘quick match’ optie. Of de demo ook voor de PlayStation Vita zal verschijnen is helaas niet bekend.
Volgende week woensdag is 12 september, toch ?
@ rva_96 : ja klopt. Binnen halen die shit ben benieuwd
Awesome, mss koop ik hem na fifa 10
ik ben benieuwt hoe deze fifa 13 is. fifa 11 was me goed bevallen
alltijd ac milan <3
Meld ook even dat CS:GO ook volgende week komt.
Had hem toch al pre-ordered, maar ga hem toch testen :).
waarom weer een duitse club ? :S
Pre-order staat al maar toch ff testen hehe 🙂
@DL3B: fifa 10 waarom fifa 10?
Hoop dat er een ps3 en PSVITA demo komt 😀
Helaas was ik net telaat om te pre orderen bij FRS door het verzamelen van cadeau bonnen had ie gratis geweest, dus nu heb ik nu nog maar 65€ betaald, veder vorig jaar vond ik de demo van fifa12 dramatisch en was het spel goed dus ik zie t wel maar zal hem wel downloaden
Geil. weet iemand hoeveel mb?
Mooizo, even twee week wennen voordat ie uit komt! 🙂
Forza Milan!
Jammer dat Z. Ibrahimovic en Thiago Silva eruit zijn…
ben benieuwd of er een voorproefje voor de skillgames komen
Arsenal!!
Tussen de demo en het eindproduct zit een aardig groot verschil ;p
@Robo-Company: Omdat mn laatste fifa fifa 10 is, mss wordt dit mn volgende fifa
ARSENAL !!!