Nieuwe Far Cry 4 gameplay verschenen

Op de E3 deze week hebben we de eerste beelden van Far Cry 4 gezien. Tijdens de persconferentie van Ubisoft werd het allereerste beeldmateriaal getoond, waarna Sony de eerste echte gameplay toonde. De game zag er spectaculair uit en veel mensen waren ook erg onder de inruk van de graphics. In Far Cry 4 kan je lekker je gang gaan in de Himalayas. De game heeft een open wereld en dit zorgt er ook voor dat je veel missies kan spelen op de manier die jij zelf uitkiest.

Een goed voorbeeld is in de video hierboven te zien. De video laat gameplay zien van de demo die speelbaar was op E3. De bedoeling is om een basis te infiltreren en de video laat twee manieren zien waarop je dat kan doen. Wil je zo stil mogelijk en onopgemerkt iedereen omleggen, of wil je met veel herrie en chaos op een olifant de basis binnenstormen? De keuze is aan jou in Far Cry 4! De gameplay in de video is van hoge kwaliteit en is direct opgenomen vanaf de PlayStation 4.

  1. User  avatar
    494 XP

    Ziet er goed uit!

    0
  2. Naam…'s avatar

    Onder de inruk…… Aight?!?!?

    0
  3. User  avatar
    1737 XP

    Wel leuk dat je gewoon direct kan zien dat het een Far Cry is, een hele goed IP geworden met eigen sfeer.

    0
  4. Sumo's avatar

    Inderdaad, sfeer en beeld lijkt ook totaal niet op uncharted among thieves?

    0
  5. User  avatar
    717 XP

    Ik zie eerlijk gezegd (grafisch) niet zo heel veel verschil met 3 op de Ps3, of ligt dat aan mij?

    0
  6. Naam…'s avatar

    Ligt aan jou

    0
  7. Naam…'s avatar

    Ziet er goed uit

    0
  8. 81.165.68..xxx's avatar

    Far cry 3 in ander jasje , olifant van beton !

    0
  9. User  avatar
    108 XP

    Ik had toch op iets meer gehoopt. Grafisch ziet het er wel goed uit de maar de gameplay lijkt me weinig anders FC 3, maar de game is nog in ontwikkeling dus afwachten.

    0

Meer Far Cry 4

Meer