PlayStation Plus oktober update is een weekje later dan gebruikelijk


De nieuwe PlayStation Plus update gaat altijd online op de eerste woensdag van de maand, maar dat zal met de oktober update iets later zijn. De PlayStation Plus update zal namelijk pas op 8 oktober online gaan en dat heeft te maken met het gegeven dat de Amerikaanse update anders nog in september zou vallen.

1 oktober valt namelijk op een woensdag en dat zou voor Europa op zich prima zijn, maar de Amerikaanse update zou dan op 30 september plaatsvinden. Omwille van die reden schuift Sony de update dus een week vooruit en dat sluit dan gelijk ook weer mooi aan op de release van Driveclub, die verschijnt immers op 8 oktober.

Op 1 oktober mogen we wel de bekendmaking van de update verwachten. Hieronder hetgeen Fred Dutton, PS Blog manager, erover te vertellen had.

“At present it looks like the next batch of Plus games will go live on October 8th, so look out for the announcement on or around October 1st.”

  1. User  avatar
    38 XP

    oplichters.

    0
  2. User  avatar
    559 XP

    @Cativo: Ze zullen dit vast bij de volgende update terugschroeven.

    0
  3. 86.80.179.xxx's avatar

    Bullshit

    0
  4. 82.74.151..xxx's avatar

    🙁

    0
  5. 66.249.93.xxx's avatar

    Wat een onzin!

    Doe dan gewoon die van USA ook op 1 oktober

    0
  6. 62.195.156..xxx's avatar

    Had me juist zo verheugd op nieuwe indie games! 😉

    0
  7. 109.139.17.xxx's avatar

    @109.139.17.xxx: eens^^

    0
  8. 83.82.41..xxx's avatar

    Neem aan dat je dan een week extra ps+ kryg en elke dag tot die update 3 spellen gratis uit mag kiezen in de pss ( willekeurig ).

    0
  9. User  avatar
    1737 XP

    Wat kan mij die amerikanen nou schelen, laat hun maar eens een keertje wachten toch?

    0
  10. User  avatar
    1508 XP

    @83.82.41..xxx: Ik denk het wel. Plus, je kan ook een gratis Vita ophalen voor de spellen die je wel krijgt, maar niet kan spelen.

    0
  11. User  avatar
    2001 XP

    Snap niet waar iedereen zich zo druk over maakt hoor, het is nog steeds om de 4-5 weken zoals altijd al geweest is… mocht het nu op 8 oktober zijn, dan is de volgende update op 5 november (4 weken later)… dus wat is er nou zo anders dan?
    Het is toch ook algemeen bekend dat de US de spullen 1 dag eerder krijgen dan de EU… dus ook daar is niets anders aan…
    weer een hoop drukte om niets in mijn optiek.

    0
  12. User  avatar
    518 XP

    Wat doet men toch moeilijk? De oplossing is zo simpel: de rest van de wereld gewoon op 1 oktober en dan de USA maar een week later. Klaar. Wij bij, zij blij.

    0
  13. 87.64.92.xxx's avatar

    De meeste maar klagen omdat ze 1 week langer moete wachten om dan weer te klagen dat het weer Indie’s zijn voor ps4, pff.
    stelletje mallooten

    0
  14. User  avatar
    3028 XP

    Ik heb wat hatelijke reacties verwijderd. Praat alsjeblieft normaal.

    0
  15. User  avatar
    543 XP

    Is dat ook niet precies de releasedatum van Driveclub, die dan in de Plus-update zit…

    0
  16. 62.140.13.xxx's avatar

    Doe wij dan 1 okt en usa op 7okt wat is hier het probleem?

    0
  17. User  avatar
    483 XP

    zonde

    0
  18. User  avatar
    2419 XP

    Hoe kun je eigenlijk zien wanneer me PS+ lidmaatschap afloopt ?

    0
  19. User  avatar
    1299 XP

    1 oktober EU update, 7 oktober US update. Allemachtig, hoe moeilijk kan het zijn?!

    Uitstel naar 8 oktober omwille hiervan is belachelijk en opnieuw een dikke “fuck you” richting Europese gebruikers.

    0
  20. User  avatar
    422 XP

    wow één weekje extra wachten..

    0
  21. User  avatar
    630 XP

    @A Gamer:

    Die f.ck you krijgen we al jaren van Sony. Amerika word al sinds de launch v/d PS3 voorgetrokken.

    0
  22. User  avatar
    172 XP

    Haaaahahahaha
    Die reacties hier :’)

    0
  23. User  avatar
    1040 XP

    Ik vind het eigenlijk wel prettig. Kan ik eindelijk weer eens douchen…..

    0
  24. User  avatar
    146 XP

    Mensen niet zo zeuren is vanwege drive club uitgebreide demo dus goeie keus sony ga zo door!

    0
  25. 188.189.92.xxx's avatar

    Laat me raden indie crap ! Danku xbox live dat je me tenminste deftige games gratis geeft en geen 2 euro indie crap ! Maja fifa en shadow of mordor komen uit dus die free games op plus kunne me gestolen worde mn

    0
  26. User  avatar
    496 XP

    Ik vermaak me nog wel even met Watch Dogs. En daarna moet ik nog zoveel psplus content inhalen. Dat het mij niks uitmaakt. Ook al stellen ze de update een maand uit. Heb ik nog te weinig tijd om alles te kunnen spelen. Inmiddels veel en veel te veel spellen hier. Word toch tijd voor een ps4 om daar ook weer zon grote spellen collectie op te krijgen als ik nu voor de ps3 heb.

    0
  27. 77.160.88..xxx's avatar

    Mij maak het niet uit, ben die Indie Games een beetje zat, na 3 maanden elke keer weer Indie Games krijgen.

    0
  28. User  avatar
    227 XP

    Al die reacties, jonge jonge.. Normaal wordt er massaal geklaagd dat je enkel indie games met Plus krijgt. Nu wordt het mede om de release van Driveclub (8 oktober) een week uitgesteld. Je krijgt een keer je veelbeloofde AAA game (al dan niet een uitgeklede versie) en dan is het weer niet goed. De amerikanen moeten toch ook een week wachten? Daarnaast kan het niet zo zijn dat je echt serieus niks meer te spelen hebt en die extra week ervoor zorgt dat je leven vergaat. Get a life, alsjeblieft..

    0
  29. User  avatar
    482 XP

    @WJayW: Precies dat. Hoop huilen om iets wat we al wisten 🙂 Wat voelen we ons opgelicht zeg voor die 4,17 per maand.

    0
  30. User  avatar
    3097 XP

    Weekje later en iedereen begint te janken.

    0