Call of Duty: Black Ops III Zombies maps zijn nu ook los verkrijgbaar


Call of Duty: Black Ops III heeft na de release net zoals elk ander deel in de franchise vier uitbreidingspakketten gekregen. Naast multiplayer maps, bevat ieder pakket ook nog een map voor de Zombies modus. Activision heeft besloten die maps nu ook los aan te gaan bieden.

Je bent dus niet langer verplicht om een compleet uitbreidingspakket aan te schaffen voor alleen de Zombies maps. In totaal zijn er vier maps beschikbaar en elk kosten ze €7,99 per stuk. Hieronder een overzicht van beschikbare maps en directe links naar de PlayStation Store.

Elke Zombies map komt overigens met 5 extra flesjes Liquid Divinium dat je kan helpen in de strijd tegen de zombies. Wat betreft de gewone multiplayer maps, het is (nog) niet mogelijk om deze nu ook los aan te schaffen. Daarvoor ben je nog aangewezen op de reguliere uitbreidingspakketten.

  1. User  avatar
    383 XP

    Tof.

    mvg

    0
  2. User  avatar
    1428 XP

    Nice! Zat er al een tijdje over te denken om Revelations te kopen, maar vond €14,99 wat te duur voor een DLC waarbij je aan die 4 multiplayer maps niks hebt. Vind €7,99 een prima prijs. Denk dat ik ‘m zometeen maar eens ga binnenhengelen 🙂

    0
  3. 195.35.225.xxx's avatar

    Nu nog de chronicles mappen los aanbieden..

    0
  4. 2a02:a211:8800:8880:80a0:47c5:488a:5.xxx's avatar

    Zeker mooi dit ! Hopelijk komt er met bo4 dan ook eem zombies seasonpass. 25 euro voor alle zombie maps die gaan komen ipv 50 euro voor zombies en multiplayer maps.

    0
  5. 89.200.3.xxx's avatar

    @Dippiedoe:

    Dus voor iets waar je niks aan hebt is het wel €7,99 waard???

    0
  6. 94.211.179.xxx's avatar

    8 euro voor 1 map ?
    Moet dan toch een geweldige map zijn.

    0
  7. User  avatar
    10599 XP

    Jammer ik dacht zonder die hele BO3 jettpack onzin en alles.

    0
  8. User  avatar
    3568 XP

    Maps geld? Sinds wanneer?

    0
  9. User  avatar
    1428 XP

    @89.200.3.xxx: Ik bedoel de 4 multiplayer maps die je normaal bij de DLC krijgt… Dus niet de zombie map.

    0
  10. User  avatar
    1428 XP

    @stefan52a: Heb jij dan überhaupt wel eens zombies gespeeld in BO3? Daar zitten anders geen jetpacks in.

    0
  11. 80.57.13.xxx's avatar

    Speelt iemand deze meuk nog? Graphics van ps3 kwaliteit trololol

    0
  12. User  avatar
    1521 XP

    Leuk voor de mensen.
    Heb ze allemaal al samen met chronnicles.
    Onderhand master prestige level 300.

    Er loopt nu een leuke community challenges voltooi 10 miljoen gubblegums de reward moet je zelf ff kijken.

    0
  13. User  avatar
    10599 XP

    @Dippiedoe: bedoel de multiplayer, gewoon de maps loskopen zonder Mp of story van BO3

    0
  14. User  avatar
    10599 XP

    @80.57.13.xxx: true that.

    0
  15. User  avatar
    266 XP

    @80.57.13.xxx: Wauw.. jij hebt dus echt nog nooit BO3 gespeeld…

    0
  16. User  avatar
    252 XP

    8€ per map.. wat een slechte grap

    0
  17. 84.82.251..xxx's avatar

    8e voor 1 map voor zon oud spel. Treurig hoe console gamers zo hard genaaid worden. Vroeger op de pc was het gratis. Zolang al die kansloze types het blijven aanschaffen zal er niks veranderen.

    Dankzij activision hebben we veel te dure dlc en dankzij rockstar krijgen we een hoop mobile strategie (grind) spellen. Bedankt fanboys

    0
  18. 148.64.56.xxx's avatar

    Ben er nog steeds ziek van.
    Heb de DLC steeds los gekocht behalve 1.

    Ik kom nu noooit meer in de DLC maps bij normale games. Tenzij ik zelf een servertje start.

    0
  19. 84.245.1.xxx's avatar

    @Harry_Handgranaat:

    Het is activision, aka geldwolven.

    0

Meer Call of Duty: Black Ops III

Meer