Nieuwe content onderweg voor World War Z, crossplay binnenkort mogelijk


World War Z is nu bijna een half jaar op de markt voor de PlayStation 4 en heeft vooralsnog met mondjesmaat nieuwe content toegeschoven gekregen vanuit de ontwikkelaar.

Kortgeleden sloot het eerste seizoen af, maar over een seizoen twee was nog niets bekend gemaakt. Ondertussen is daar verandering in gekomen, door middel van een roadmap. Je mag allerhande content verwachten in kwartaal vier, waaronder nieuwe maps, wapens, zombies en een heel belangrijke toevoeging: de introductie van crossplay!

Nieuwe content in Seizoen Twee:

Update vier:

  • Missions – Moscow, New York
  • New Weapon
  • Prestige Ranks and Rewards

Update vijf:

  • Horde Mode Z
  • New Cosmetics
  • New Zombie
  • Crossplay Support

Betaalde DLC:

  • Four weapon skins
  • Four character skins

  1. User  avatar
    2585 XP

    Q4 Update 5: Horde Mode Z. Rede om terug te keren. Hier wachtte ik op.
    Tot die tijd vermaak ik me met Gears 5

    0
  2. 109.36.128.xxx's avatar

    Leuke game en top dat ze blijven updaten.

    0
  3. 2a02:1812:142b:5600:35b7:1b5c:c6c:d.xxx's avatar

    Cross play een belangrijke? Horde mode zou ik eerder zeggen.

    0
  4. User  avatar
    2585 XP
    0
  5. User  avatar
    4357 XP

    @2a02:1812:142b:5600:35b7:1b5c:c6c:d.xxx: Horde mode wordt absoluut belangrijk voor de game inhoudelijk, maar het is belangrijk om de playerbase hoog te houden en dus hoe lang deze game interessant blijft. Crossplay zorgt ervoor dat de game niet leegloopt.

    0

Meer World War Z

Meer