Is dit hem dan? Mogelijk PlayStation 5 design lekt uit via 4Chan

Via al eerder gelekte informatie op 4Chan is vandaag ineens een comment verschenen van iemand die een PS5 design dropt. Dit design is niet overtrokken of gebaseerd op patenten, maar is daadwerkelijk vormgegeven alsof het van Sony af zou kunnen komen. Het houdt het strakke van de PS4 in leven, maar bevat wel net die extra touch om er een uniek design van te maken.

De PS4 had natuurlijk het gestapelde effect met een schuine rand en deze PS5 lijkt de V, die we ook bij de development kit hebben gezien, in leven te houden. Dit wordt alleen niet zo extreem gedaan als de development kit omdat het de retail versie betreft en dus is het een stuk subtieler.

Je checkt het design hieronder en aangezien de foto een wat lage resolutie heeft, gaan we er vanuit dat de foto van een afstand is gemaakt en men heeft ingezoomd om zo het beeld te kunnen smokkelen. Wat ons betreft is dit het meest geloofwaardige lek tot nu toe omtrent het design van de nieuwe console.

  1. User  avatar
    319 XP

    Beetje rare design, maar niet slecht

    0
  2. User  avatar
    10599 XP

    Denk en hoop het niet. Van dit aanzicht niet zo mooi. Misschien vanaf een ander aanzicht wel maar zo op deze manier. Niet echt.

    0
  3. Anoniem-5467's avatar

    lelijk , ps4 is mijn laatste console ziek van alle hypes en leugens houdoe

    0
  4. User  avatar
    7143 XP

    Wel ik zie dit wel zitten zou zeker heel goed passen in mijn nieuwbouw lekker modern maar deze foto toch wel met een korrel zout nemen wachten tot Sony er mee uitkomt . erg benieuwd

    0
  5. User  avatar
    294 XP

    @Anoniem-5467: lol

    0
  6. Anoniem-8731's avatar

    Hoop op gewoon een simpel rechthoekig design wat makkelijk op mn kast past.

    0
  7. ParaDutchMan's avatar

    Ik hoop het niet. Je wilt toch een product wat ook nog mooi staat in zo’n beetje elke woonkamer. Alsjeblieft niet met die rare hoeken enzo

    0
  8. Anoniem-1320's avatar

    Hmm vind het niet zo mooi, had iets meer futuristisch in gedachten met led etc.

    0
  9. User  avatar
    4028 XP

    Foto is niet bepaald duidelijk maar duidelijk genoeg voor mij om te zeggen dat ik hoop dat dit fake news is. Lelijk.

    0
  10. Anoniem-4172's avatar

    Denk niet dat dit hem is. Het PS logo op de bovenkant is zo geplaatst dat je deze alleen kan lezen indien je de console rechtop zet. Verder kan ik geen disc drive of USB poorten ontdekken aan de voorkant (waar je verwacht dat ze zouden moeten zitten). Lijkt eerder een soort concept/prototype van de PS4 welke het uiteindelijk niet is geworden.

    0
  11. Anoniem-7027's avatar

    Het heeft iets weg van de Xbox 360

    0
  12. User  avatar
    1890 XP

    @Anoniem-5467:
    Google Stadia schijnt nog klanten te zoeken.

    0
  13. Anoniem-7027's avatar

    Wat een lelijk ding.

    0
  14. Anoniem-5751's avatar

    Is dit niet de X ?

    0
  15. Anoniem-2147's avatar

    Da’s grappig, ode to the X.

    Maar ff serieus, het is 2020, die fakefoto’s zijn altijd 1984 kwaliteit.

    0
  16. User  avatar
    647 XP

    @Anoniem-5751: Ja het is een speer X inderdaad 🙂
    Voor de rest boeit het me geen hol hoe hij eruit ziet. Staat toch in een kastje. 😉

    0
  17. User  avatar
    112 XP

    Een x doos. Ik ga op game pensioen.

    0
  18. User  avatar
    271 XP

    Ziet er niet uit maar goed, als dit m word maakt t in principe niet uit want uiteindelijk kijk je toch naar je tv.

    0
  19. Anoniem-6425's avatar

    Blijkbaar willen mensen zich niet laten verassen. Wacht gewoon lekker tot sony dat ding onthult ipv dergelijke traffic genererende BS berichten plaatsen met je “mogelijk” Eén en al triestigheid!

    0
  20. Anoniem-4621's avatar

    Lijkt op een X

    0
  21. Anoniem-4621's avatar

    @Anoniem-5467:
    @Anoniem-6425:

    Haha, mafkazen. Zij die het wel snappen groeten u.

    0
  22. User  avatar
    980 XP

    The Xstation!

    0
  23. User  avatar
    3098 XP

    @Anoniem-5467: doei

    Ontopic: design maakt me eigenlijk niets uit…. Als het van binnen maar in orde is 🙂

    0
  24. User  avatar
    5761 XP

    Als hij maar goed is ,van mij mag de ps5 rond zijn .

    0
  25. Anoniem-6888's avatar

    Lijkt op een PS4 Slim met een gebogen onderzijde…

    0
  26. User  avatar
    2606 XP

    @jimke1: Bedoel je niet in je tv kast? Neem aan dat een console in elk huis past zo groot is dat ding niet. Of is je huis zo’n gek formaat dat het er net in past als de ps5 er zo uitziet? Zoveel vragen…..

    0
  27. User  avatar
    826 XP

    Stoere waterkoker.

    0
  28. Anoniem-4189's avatar
    0
  29. User  avatar
    123 XP

    Fake

    0
  30. User  avatar
    7143 XP

    @True RPGGamer: mijn tv en en ps4 hangen aan de muur staat niet op of in een kast .

    0
  31. Anoniem-7490's avatar

    @Anoniem-4168:

    Het leven is toch lastig hè. Laat die jongen. Ik zit in een kamer van 5 op 6. Iedereen zijn eigen keuzes. Hij spreekt gewoon vanuit zijn gevoel. Misschien wat meer zelf reflectie doen ipv gefrustreerd te zijn op een ander.

    0
  32. Anoniem-7722's avatar

    Lelijk design

    0
  33. User  avatar
    2606 XP

    @jimke1: Het was een grap jimke XD

    0
  34. Anoniem-699's avatar

    Ze hebben er zeker al een trap tegen gegeven.
    Als dit het design wordt ben ik blij dat hij in de kast staat met de deuren dicht

    0
  35. User  avatar
    2239 XP

    Niet heel overtuigend. Ik zie ook een X 🙂

    0
  36. User  avatar
    5761 XP

    @True RPGGamer: +1 lmao

    0
  37. User  avatar
    7143 XP

    @ROODBAARD: Ja zo ongeveer alleen dat ik bijna geen kabels heb alleen de ps4 Tv qled heeft één onzichtbare kabel .

    0
  38. Anoniem-5476's avatar

    Ziet er niet uit
    Punt gemaakt, doei!

    0
  39. Anoniem-9056's avatar

    houdoe

    0
  40. Anoniem-9899's avatar

    Ziet er netjes uit als je het mij vraag. Snap wel als mensen hem plat hebben liggen ze het wat minder vinden. Zelf hou ik hier wel van. Heb me ps4 pro ook plat tegen de muur bevestigd. Hahaha ziet er echt super super vet uit ipv plat op een plankje. Maar laten we eerlijk wezen…. wat het design ook werkelijk gaat worden… men koop hem toch wel.
    Geloof niet dat er heeeel veel mensen zijn die zeggen….”super vet console… mooie en vette games. Al me vrienden hebben hem…. maar ik vind het design niet mooi dus ik sla hem wel over en wacht geduldig een paar jaar tot de PS6 uitkomt!”
    Geloof niet dat veel mensen hem om die reden niet zullen halen. Hahaha.

    0
  41. User  avatar
    5761 XP

    Ik heb daarnet een filmpje gezien , ik wil jullie mening zo is Sony op de naam logo v ps5 gekomen link : https://youtu.be/-7LYis_XC4E

    0
  42. Anoniem-2239's avatar

    Ik 3d print vaak. En zie de kenmerken die een 3d printer achterlaat terug (linksonder is in laagjes). Dus ik zeg fake.

    0
  43. Anoniem-4933's avatar

    Als dit hem is dan houd ik het bij Stadia. Want warmte afvoer in dit platte systeem heeft nog nooit gewerkt. Mijn huidige PS4 Pro gaat voor de derde keer open omdat hij meer geluid maakt dan een stofzuiger tijdens het gamen. Stadia is in dat opzicht heerlijk. Geen blazende console en de server kant krijgt telkens upgrades dus ook geen PS5 pro aan hoeven schaffen. Alleen jammer van de exclusives. Ik ga er hard over nadenken. Maar het zou zo maar kunnen dat ik na 6 jaar terug ga naar de Xbox aangezien die warmte afvoer logisch en goed lijkt te zijn.

    0
  44. User  avatar
    46 XP

    @Anoniem-4933: dank je wel engineer…

    0
  45. User  avatar
    1927 XP

    Jullie doen niet veel moeite om te kijken of die berichten echt zijn he? Gewoon een titel neerzetten en hopen dat er zoveel mogelijk mensen op klikken.

    Als jullie wel de moeite hadden genomen om onderzoek te doen naar al die Geruchten (zoals het echte journalisten beaamt) hadden jullie al geweten dat het allemaal niet waar is en dit geldt ook voor die eerdere major leak. (is namelijk door dezelfde gebruiker gepost)
    De gebruiker die dit (anoniem) plaatst heeft wel een nummer. En volgens meerdere gebruikers post dit “nummer” dit soort berichten iedere keer bij een nieuwe console. Om de 5 á 6 jaar. Dit deed hij/zij ook bij de Ps3 en ps4. Dus helaas…. We zullen moeten wachten tot 5 februari.

    0
  46. User  avatar
    1147 XP

    Beetje apart design, niet mijn ding. Ben benieuwd of dit waar is 🙂

    0
  47. Anoniem-4628's avatar

    @Anoniem-5467: houdoe, pancake

    0
  48. User  avatar
    1556 XP

    Xbox 360 elite in het zout. Al ziet die eruit als de devkit ik haal hem hoe dan ook!

    0
  49. Anoniem-7410's avatar

    @jimke1:

    Stoer.

    0
  50. User  avatar
    2239 XP

    @jimke1:

    Onzichtbare kabels? Waar haal je die?

    0
  51. Anoniem-2039's avatar

    Ps x

    0
  52. User  avatar
    7718 XP

    Hoop het niet, wat een stofvanger

    0
  53. Anoniem-9971's avatar

    Wat een lelijk ding

    0
  54. User  avatar
    7143 XP

    @ROODBAARD: Dat is standaard met de qled tv en die zijn erg duur denk niet dat je ze zo kunt kopen .

    0
  55. User  avatar
    2223 XP

    als dit futuristisch moet zijn,ik blijf nog mild,maar dit is tantoelelijk.

    0
  56. User  avatar
    2606 XP

    @jimke1: Dus je kan ze wel zo kopen ;). En je ziet de kabel nog dus niet ontzichtbaar 😉

    0
  57. Anoniem-4929's avatar

    Hey,de nieuwe xdoos

    0
  58. User  avatar
    34 XP

    Het lijkt een beetje vreemd maar wie weet

    0
  59. Anoniem-1662's avatar

    @Frans van Huizen:

    Rare disign laan.

    0
  60. Anoniem-6836's avatar

    Ik zie hem wel zitten, het liefs gelijk bij launch verschillende kleuren Sony!!!

    0
  61. Anoniem-3681's avatar

    Kom op PSX-Sense, kappen met deze onzin

    0
  62. Anoniem-7977's avatar

    @Anoniem-4933: Mijn Ps4 Pro is letterlijk zowat muisstil, maar heb er ook vloeibaar metaal als pasta gebruikt op de Apu chip
    Succes met de PC Box series X en Stadia oplichters haha.
    Betalen per maand en volle bak prijzen voor 10 jr oude games die op 720p resoluties draaien met een putlag van een jewelste en Microsoft met hun Biljoenen niet eens 1 fatsoenlijk exclusive game kunnen fixen

    0
  63. User  avatar
    390 XP

    Mij boeit persoonlijk het design me niet zo, maar meer hoe de ps5 gaat presteren en wat deze gaat kosten…

    0
  64. User  avatar
    2239 XP

    @jimke1:

    Ik zie hem wel gewoon. 😛

    0
  65. User  avatar
    1583 XP

    Sorry hoor, maar zijn jullie inmiddels niet een beetje heel erg aan het door slaan met al die geruchten? Volgens mij zijn we inmiddels al zover dat als ik morgen een “gerucht” verspreid op 4Chan of twitter over een nieuwe PS5 functie waarbij je doormiddel van een soort voice control het console kan aanzetten met een simpele scheet staat het overmorgen hier…. We zijn allemaal benieuwd naar de PS5, en een beetje ophypen op zijn tijd is best ok maar dit is echt overdreven. En uiteindelijk weten we ook gewoon helemaal NIKS nieuws tot Sony hem showt en alle info met ons deelt. En dan blijkt dat er een aantal geruchten klopten en waarschijnlijk 80% niet. Persoonlijk zie ik liever gewoon échte nieuwsberichten en reviews etc. Met al die geruchten kunnen we toch helemaal niks? Bovendien begin ik inmiddels ook aardig door mijn zout voorraad heen te raken.
    Maargoed ik zal misschien wel weer een zeikerd zijn of azijn gedronken hebben ofzo.

    0
  66. Anoniem-1107's avatar

    Gadver!

    0
  67. Anoniem-8997's avatar

    AAAhh hahahaha, nee dit is een grap…. dan heb ik toch echt liever de devkit.

    0
  68. User  avatar
    7143 XP

    @ROODBAARD: Ja in mijn game kamer waar de qled 85 r staat die kamer is blauw wel daar zie je de kabel ook een beetje maar mijn qled 90 R die in de living staat daar zijn de muren wit en daar is het bijna niet zien anders was het vroeger altijd van die zwarte draden dat niet mooi waren en je een omkadering om heen moest zetten is nu voor goed voorbij . 🙂

    0
  69. User  avatar
    1040 XP

    Heeft tussen de deur gezeten?

    0
  70. Anoniem-9108's avatar

    @Anoniem-5467: de mazzel hé… Wat gaan we je missen

    0
  71. Anoniem-988's avatar

    @jimke1: ooit van interpunctie gehoord? Man man man

    0
  72. Anoniem-6088's avatar

    Netjes

    In ieder geval beter dan 2 gestapelde zwarte Rubik’s kubussen

    0
  73. Anoniem-6295's avatar

    Slechte kwaliteit foto… dus nep.
    Ziet er tevens ongeloofwaardelijk uit.

    0
  74. Anoniem-4165's avatar

    NEEEEE. wat een lelijk design

    0
  75. User  avatar
    1976 XP

    Denk niet dat ps5 er zo uit gaat zien 🙂 Sony houd ons in spanning 😉

    0
  76. Anoniem-7790's avatar

    Ziet r goed uit beter als die pc toren van Xbox.

    0
  77. User  avatar
    1927 XP

    @ROODBAARD:
    In de muur frezen?

    Wel veel werk, en als je apparatuur kapot gaat heb je wel een behoorlijk probleem maar het kan wel.

    Edit: heb het antwoord al gelezen.

    0
  78. Anoniem-3593's avatar

    Als de ps5 maar veel minder herrie maakt bij zware games vind ik het goed.

    0
  79. Anoniem-5439's avatar

    Maakt me eigenlijk niks uit als de koeling maar voor elkaar is zoals bij een One X wordt gek van die lawaai Pro.

    0
  80. User  avatar
    7718 XP

    @Anoniem-5439: Klopt dat heeft MS idd goed voor elkaar al moet ik zeggen dat het laatste model PS4 Pro een stuk stiller is. Echter bij lange na niet zo stil als de One X

    0
  81. User  avatar
    112 XP

    @Anoniem-5467: ok doei

    0
  82. Anoniem-9312's avatar

    Mark Cerny ( Sony engineer).
    the best kept secret.
    Die lacht al die fakenews weg..
    Wie het juist heeft met specs en design, krijgt een gratis PS5 platinum edition van SONY
    Eerst de officiële reveal date..
    Dan een harde plassertje..

    0
  83. Anoniem-8406's avatar

    @Anoniem-9312:

    Die is dat, harde is hard. Goed opgelet op school knul.

    0
  84. Anoniem-7863's avatar

    Als dit hem wordt dan wordt het een jetengine v2. Geef mij maar een grote doos als de xbsx en lekker geluidsloos

    0
  85. Anoniem-736's avatar

    Hoe dat ding er ook uit komt te zien, als ze de koeling maar op orde hebben.
    Ik heb de eerste PS4 en de pro en ze zijn allebei luid. Terwijl ik met koptelefoon op speel, geniet de rest van een opstijgende Boeing..

    0
  86. Anoniem-9653's avatar

    Lijkt een beetje op de xbox360, aleen wat dunner en hoekiger aan de zij kanten.
    Vond destijds de xbox360 met de glossy finish wel mooi eigenlijk.
    We zullen het zien, nog effetjes wachten!

    0
  87. Anoniem-8939's avatar

    Fake besteed geen tijd aan die onzin psx

    0
  88. User  avatar
    951 XP

    Ik kan me nog herinneren dat zeven jaar geleden geen enkele keer het design van de PS4 was gelekt tot de reveal tijdens E3. Denk dus niet dat dit het ontwerp is

    0