Een nieuwe Test Drive Unlimited lijkt onderweg te zijn


Met name Test Drive Unlimited 2 was destijds vrij populair. Het was een lekker simpele arcade racer met een flinke map om doorheen te crossen en de game kende een best leuke manier van sociale integratie. Sinds het moderne Atari zo’n beetje kopje onder ging, hebben we niks meer van deze serie vernomen, tot nu.

Stilletjes heeft Benoit Clerc van Nacon tijdens een interview met GamesBeat onthuld dat een van hun studio’s, Kylotonn, bezig is met een derde deel. Kylotonn is voornamelijk bekend van de laatste paar WRC-games, dus met racegames hebben ze in ieder geval ervaring. Het verhaal houdt hier echter nog niet op.

Zo was er een paar maanden terug een post op Reddit, waarin mogelijk wat informatie werd gelekt over Test Drive Unlimited 3. Zo zou de wereld in deze game ongeveer net zo groot worden als die van The Crew en de grafische motor zou dezelfde zijn als die van WRC 8, het meest recente deel.

Daarnaast zou Nacon deze racer al eind 2020 willen uitbrengen. Dit laatste is echter alles behalve bevestigd, dus neem dit vooral met een korrel zout.

  1. Anoniem-6838's avatar

    Dit zou ZO VET zijn!!!

    0
  2. User  avatar
    2403 XP

    Yes yes Mvg

    0
  3. Anoniem-962's avatar

    OOOEEEEEHHHHHHHHH groot fan van tdu. 1 was wel vele malen beter dan 2, al was 2 hawaii+ibiza en offroad dr bij, maar sinds atari over de kop ging kon ik tdu2 niet meer spelen. Hopelijk houden ze wel vast aan het oude concept waarbij je de wegen ‘vrij’ moet rijden. Vond ik tof. Bij crew2 hebben ze dat losgelaten. Erg jammer. Maar goed, DIT zou n goede ps5 titel zijn (samen met skate 4 *kuch*).

    0
  4. User  avatar
    1147 XP

    Leuk, vroeger best veel gespeeld op PC 🙂

    0
  5. User  avatar
    901 XP

    Nice, ook een ridge racer mag wat mij betreft komen als arcade racer

    0
  6. User  avatar
    767 XP

    Koop ik direct. Heb die op de ps3 en psvita gehad

    0
  7. Anoniem-4420's avatar

    Qua racegame voor mij echt de grootste miskoop allertijden geweest. Wat een bagger game.

    0
  8. User  avatar
    1556 XP

    Heb me zo vermaakt met 2 delen die uitzijn gekomen. Met name deel 2 was echt goed. 2 grote open werelden en goeie muziek

    0
  9. Anoniem-6749's avatar

    Super! Test drive reeks is zoals nfs zou moeten zijn

    0
  10. Anoniem-1513's avatar

    Classic genre…

    Laat deel 3 maar komen.

    0
  11. Anoniem-2101's avatar

    Heh kan me een van de eerste test drive games nog wel herinneren. Reed je langs bergwand met dik crappy geluid. Was ook in 1987 ofzo maar ok.

    0