Uitbreiding Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning verschijnt deze maand

Toen bekend werd gemaakt dat Kingdoms of Amalur: Reckoning een remaster zou krijgen, werd ook verteld dat er een nieuwe uitbreiding in de pijplijn zat. Het heeft even mogen duren, maar deze extra content zit er nu toch echt aan te komen.

In september eerder dit jaar lieten Kaiko en THQ Nordic weten dat de uitbreiding voor Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – genaamd: Forsworn – bijna gereed was. Nu is bekend geworden dat de extra content op 14 december zal worden aangeboden.

In ‘Forsworn’ is Telogrus, de God van chaos, opgestaan om dood en verderf te zaaien. The Fateless One trekt er weer op uit om de wereld te redden. De nieuwe uitbreiding brengt onder andere nieuwe wapens, kerkers en vijanden met zich mee. Tevens zal er een nieuwe gameplay mechaniek worden geïntroduceerd.

Fatesworn zal worden aangeboden voor € 19,99. Als je de game nog niet hebt, kan je de Fates Edition aanschaffen voor € 54,99. Deze bevat het originele spel plus de nieuwe uitbreiding.

  1. User  avatar
    4028 XP

    Ik moet zeggen dat van alle remasters die ik gespeeld heb, deze by far toch wel de minste is…

    0
  2. Anoniem-7743's avatar

    54,99 voor een spel uit de prehistorie is best wel veel. Gelukkig kregen we de game (gratis) bij PS+, en het blijkt best wel een vermakelijke game te zijn.

    0
  3. User  avatar
    15 XP

    Hopelijk worden de laadtijden ook aangepakt en die irritante bugs van jaren terug..

    0
  4. Anoniem-5053's avatar

    @Oldskool-NL:

    Je hebt GTA nog niet gespeeld hè? 😉

    0
  5. Anoniem-52's avatar

    @PoeHao:

    Helaas niet aangepakt.
    De Remaster is eigenlijk meer een heruitgave, nauwelijks tot niets veranderd.

    20 euro voor deze DLC is veel te hoog net als de game nieuwprijs.

    Ondanks dit alles, toch wel weer mee vermaakt.

    0
  6. User  avatar
    303 XP

    Best wel grappig die game

    0

Meer Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Meer