GDC panel gaat in op een aantal belangrijke PlayStation VR2 features

Onlangs konden we al vertellen dat Unity tijdens GDC het ontwikkelingsproces voor PlayStation VR2 nader zou bekijken. De conferentie is inmiddels voorbij en er is nu een video opgedoken over het bewuste panel. De beelden – die op het moment nog als ‘Verborgen’ staan genoteerd op YouTube – gaan in op een aantal belangrijke features van PlayStation VR2.

Zo komen er onder andere zaken als foveated rendering, de feedback in de headset en de nieuwe Sense controllers aan te pas. De ontwikkelaars leggen bovenal uit hoe relatief simpel het is om dergelijke features in een game te bouwen, met bijbehorende code voorbeelden. Ook komt eye tracking langs, die het mogelijk maakt om bijvoorbeeld het knipperen en bewegen van de ogen als input te gebruiken.

  1. User  avatar
    7718 XP

    Wordt een mooi stukje techniek, hopelijk blijft Sony de VR goed ondersteunen met triple-A games die langer dan een paar uur duren.

    0
  2. User  avatar
    7143 XP

    Kopen kopen hier kijken we zo naar uit de ervaring van VR is geweldig en dit had ik nooit verwacht de 1st ps VR viel erg goed mee .

    0