Ubisoft heeft aangekondigd dat je vanaf vandaag tot het einde van aankomende weekend vijf verschillende Assassin’s Creed-games gratis kunt spelen. De gratis periode loopt om precies te zijn vanaf vandaag 19:00 uur tot maandagochtend 10:00 uur.
De volgende vijf titels zijn dan beschikbaar:
- Assassin’s Creed IV: Black Flag
- Assassin’s Creed: Valhalla
- The Ezio Collection
De collectie bestaat op zijn beurt weer uit drie remasters, de volgende:
- Assassin’s Creed II
- Assassin’s Creed: Brotherhood
- Assassin’s Creed: Revelations
Voor elke game geldt dat de standaard content beschikbaar is, dus downloadbare content is uitgesloten. Verder stelt Ubisoft dat niet elke titel op elk platform beschikbaar is, het advies daarvoor is om even in de gekoppelde store te kijken naar de beschikbaarheid.
Mocht een titel bevallen, dan kun je de games of collectie aanschaffen tegen een gereduceerde prijs met een korting die tot maximaal 75% oploopt.
hmm. Ik vind de afgelopen jaren erg tegenvallen qua AC games. Hoop dat Mirage eindelijk weer goed gaat worden, anders ben ik wel definitief uitgekeken op deze franchise.
@Anoniem-7616: het is echt bagger idd. Beter dat we ff wat langer moeten wachten en n top game hebben dan wat ze nu doen. Spellen zijn veelste repetitief. Jammer, vroeger was Ubi echt AAA.
Leuke actie voor mensen die niet bekend zijn met AC of de oudere games eens willen proberen. De gekozen games zijn wel AC toppers. Al staat Odyssey net wat hoger dan Valhalla in mijn ranglijst.
Stuk voor stuk sublieme games. De beste in deze lijst is toch wel Valhalla. Een aanrader voor elke Assassin’s Creed fan.
K
De laatste 3 games waren echt super vet, vond ik! (platinum)
Grafisch van een hoog niveau en vind de sfeer in elke game heerlijk.
Laat maar komen de volgende. 🙂
@coola:
Ik vind Valhalla, zeer teleurstellend game, ik had er meer van verwacht, dat er meer te doen was, niet steeds de zelfde dingen doen. bv meer met de boot varen & kapen.
En de acteurs hadden, meer verschillende stemmen in gesproken,
Is je dat ook opgevallen?
Met de vorige Ac games, heb ik me, prima vermaakt. Ze waren niet allemaal tip top. Maar leuk om te spelen.
@bliksum:
IMDb zegt dat de acteur voor eivor ook voor havi Speelt, de acteur van Sigurd ook voor tyr en de acteur voor basim ook voor Loki. Wat allemaal logisch want het zijn in principe de zelfde personages.
De rest van personages hebben allemaal andere acteurs.
Valhalla is qua missies heerlijk varierend.
@coola: “Stuk voor stuk sublieme games.”
Dat is JOUW mening.
@Sensicalgamer: iedereen praat hier toch vanuit zijn eigen mening? en in dit geval ben ik het met Coola eens.
@Sensicalgamer:
Lijkt mij vrij logisch dat het mijn mening is. Je hoeft niet “vind ik” te zeggen om duidelijk te maken dat het een mening is.
@coola: Je kunt stateren, parafraseren, citeren, maar als je je mening uit type je simpelweg ‘Ik vind’. Dat is een kleine moeite. Zelf ben ik ook een Assassin’s Creed fan, maar Valhalla ervaar ik zeker niet als een goede traditionele AC game die ik zomaar aan elke andere AC fan kan aanraden. Maar dat is natuurlijk MIJN mening. Nogmaals, ‘Ik vind’ typen is een kleine moeite. Fijne dag verder.
@Sensicalgamer:
Daar ben ik het niet mee eens. Nergens voor nodig om ik vind neer te zetten. Als iemand iets zegt moet je er van uit gaan dat het zijn mening is.
@Sensicalgamer: Stel je aan zeg.
@coola: Lmfao
@SaiyanSenshi:
Thja soms is de waarheid grappig
alles behalve valhalla is een win
@Anoniem-7616: het lijkt een origins kloon te worden, wat goed is. maar kweetzeker die level haalt mirage echt niet, want origins was een meesterwerk
geef ze gewoon helemaal weg klaar
@Sensicalgamer: dit is een game forum. Alles wat iemand hier roept (cq typt) is een mening of oordeel over hoe iemand iets ervaren heeft. Is het weer die tijd van de maand dat je zo aangebakken reageert met je zure reactie?
On topic: valhalla nooit gespeeld zal eens kijken wat the fuss is about, en of het me kan bekoren om het na de trial te kopen.
@Anoniem-9387:
Origins is de minste van de rpg AC games imho. Odyssey is de beste. Al meer dan 1000 uur mee genoten.
@coola:
Heb je al vrij genomen maandag?
@Anoniem-4010:
Valhalla een van de leukste ( niet beste want Black Flag). Is wel degelijk een win
@Anoniem-9710:
Maandag vrij?
Nou ja het@Anoniem-7616:
De ironie is dat toen men nog een jaarlijkse release had ik het gevoel had er VEEL meer moeite in de games gestoken werd: compleet nieuwe stad maar accuraat (voor zover dat gaat), verhaallijn die geschiedenis redelijk trouw volgt.
Nu: geen grote steden, geen historische insteek maar meer fantasy en een XP systeem dat gewoon niet werkt in een historische setting.
Valhalla viel al enorm tegen en toen speelde ik (pas) Ghost Of Tsushima. Alles wat ik zocht had die game.
Zat laatst Rogue weer even te spelen en die is echt tof maar helaas zo worden ze niet meer gemaakt.
@Anoniem-4986:
De historische insteek van Assassin’s Creed is nooit maar dan ook nooit weggeweest. Op gamer.nl zat ene Bigds9fan dat ook altijd te roepen, maar insteek van Assassin’s Creed is nog steeds geschiedenis. En het leuke is Valhalla is een van de meest historisch accurate AC games.
@coola: Dus dat jij valhalla de beste vind? Wat overduidelijk niet de mening is van 90% van alle AC fans is dat de waarheid oke oke… Hier komt je ware aard weer na boven pik.
@Anoniem-4010: +1
@SaiyanSenshi:
Nee Odyssey is voor mij de beste en Valhalla staat op 2. Ik ben verre van de enige die Valhalla hoog op de lijst zet
@Anoniem-2190: nee nee. Ik vind dat jij je aanstelt he
@coola: Ben groot fan dus je spreekt mij toe. Valhalla was echt klote. Dus voor iedere fan uhm nee dank je.
@Anoniem-1393:
Dat kan, maar als ik het internet doorloop zie ik toch echt meer positieve dan negatieve reacties
@coola:
Ik vindt het echt zo raar dat mensen jou monddood willen maken. Ik ben niet altijd met jouw mening eens (in het geval van Valhalla wel het is goede assassin’s creed game). Maar je mag jouw mening wel hebben.
Maar Coola, weet dit de meeste mensen respecteren je en vinden je mening oké. En de meeste mensen nemen je ook gewoon serieus.
Ik hoop dat dit soort nare reacties je niet ontmoedigen om te blijven posten. Het zo erg treurig zijn als jij weg zou gaan.
@Anoniem-8758: hahaha
@Anoniem-1054: alleen al de dlc van origins(curse of the pharaos’ is 100x beter dan de base game VALHALLA’
kom nou.
@SaiyanSenshi: sowieso bro,valhallai is gewoon saai en lame,domme characters,en dat je kan dissen(flyten) was ook superlame,alles om een skillpoin te verdienen,veels te makkelijk. daarnaast word de game letterlijk gedragen door ²dingen: asgaard is mooi en geweldig,en de 3 dochter van larion,dat waren geweldige gevechten en best wel pittig,vooral bij de laatste hoogste level,moest je keihard grinden.
-de endgame was om te huilen,je kon uiteindelijk de set van thor bemachtigen waardoor j natuurlijk overpowered werd,maar het sloeg nergens op,want je had de game al af
@coola: dan is het, voor iets meer dan de helft van de fans.
@Anoniem-8758:
Dit is een grap toch? Of was je weer eens niet ingelogd coola?
@Sensicalgamer: moet wel zeggen dat jij geen leuke vent bent op feestjes he?
mijn hemel het is een website he geen scriptie verslag…..
@coola: Een van de meest historisch accurate games?
Heb anders nog nooit gehoord van een Viking die niet eens door een dichte deur kon.
Of dat je na het doodmeppen van 4 burgers de game uitgeworpen werd want vikingen deden dat niet.
Wat een onzin.
En heb ook genoeg mensen gesproken die Valhalla saai vonden en niet veel van doen had met Assassin’s Creed.
Ben daarin echt niet de enige.
@Anoniem-1558:
Thja veel historicus zeggen toch echt Valhalla is historisch correct.
Veel mensen vinden de game ook erg leuk daar ben ik echt niet de enige in.
Overigens de echte Viking waren niet altijd plunderaars en verkrachters.
@Anoniem-4725:
Ik lig nooit uit dus.
Maar ik begrijp dat jij het niet goed vind dat er mensen die aan “mijn kant” staan.
@coola: Nee niet alle. Dat hoor je mij ook niet zeggen.
Dat is hetzelfde als met piraten/boekaniers. Aan de ene kant was er Thomas White die weigerde kinderen te beroven en sterker nog die hield een inzameling zodat ze met meer geld verder konden reizen.
En dan was er Edward Low. Een piraat die ZO erg was dat zelfs zijn eigen bemanning hem niet meer kon lijden en die hem in een sloep achter liet.
Daarnaast ben je in de game bezig met plunderen (dat raiden was een van de weinige dingen die ik wel leuk vond aan de game-vooral die muziek).
Dus de vikingen in game vallen WEL onder de plunderende categorie.
DAT stoort me: plunderen maar niet moorden. En dat is niet eens iets wat moeilijk aan te passen is maar dat is gewoon een stukje code uit Origins/Oddesey wat ze vergeten uit te zetten zijn.
Wat ironisch genoeg juist gemener is want ik wil ze uit hun lijden verlossen want hoeveel kans staan ze zonder huis, kleding en eten?
En Valhalla zal (afgezien een paar dingen) zeker historisch kloppen maar er is veel minder over die tijd bekend dus men heeft veel meer vrijheid om een verhaal te maken.
De oude games moesten precies bepaalde gebeurtenissen volgen zoals de Amerikaanse revolutie en de gevolgen daarvan voor de inheemse bevolking.
Je bent onderdeel daarvan en doet mee aan de Boston tea party.
Dat is voor mij historische immersie. Valhalla doet mij in dat opzicht denken aan Red Dead Redemption. De setting klopt 100% alleen het verhaal is fictief.
En natuurlijk ben jij niet de enige die de game wel leuk vindt. Dat is ook te zien aan de verkoopcijfers. Die zijn ook moeilijk te ontkennen.
In dat opzicht zijn de verkoopcijfers van Mirage een goede indicator van wat men wil- langere games in de RPG stijl of kortere games zonder RPG in de klassieke stijl.
Zou graag met die verkoopcijfers meehelpen na na gebrand te hebben aan Valhalla was ik al huiverig maar nu komt Spider-Man 2 rond die tijd uit dus dat was geen wedstrijd meer.
En de Red Dead Redemption collectie voor de Switch vult mijn agenda helemaal.
Overigens heeft Ubisof al gezegd dat Mirage een one-off is. Tja ze zouden ook eens moeite doen en afwisselen.
Ik geloof echt dat er markt is voor beide type games want geen van beiden is goed/fout. Niet iedereen heeft 100 uur over voor één game.
Maat goed dan maakt het helemaal niet meer uit of ik hem meteen koop of niet.